Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 квітня, 05:22:25

Чернігівська толерантність до гомосексуалів: міф чи реальність?

11.05.2016   13:52Агенцiя

Що чернігівці знають про ЛГБТ-спільноту? Чи здали б в оренду квартиру містяни хлопцям-геям? Що станеться з гомосексуалами під час звичайної прогулянки містом?


ЛГБТ-спільнота - спільнота лесбіяйок, геїв, бісексуалів і трансгендерів. Ми жителі демократичної країни і повинні бути толерантними до всіх. Саме тому ми вирішили перевірити «болючу» для деяких людей тему – це дискримінація у правах ЛГБТ.

Після проведення опитування нам стало зрозуміло, що жителі Чернігова до гомосексуалів ставляться досить толерантно. Проте на питання «Що таке ЛГБТ-спільнота» відповіді ми так і не почули. Значить, що цією темою чернігівці не цікавляться.

Для більш чесних та точних результатів було проведено анонімне опитування у соціальній мережі і тут досить чітко виражена певна недовіра або не прийняття гомосексуалістів, бо майже половина людей не здала б квартиру гомосексуалу.

Тож для того, щоб поглибитись у цю проблему ми звернулись до психолога – Алли Скок. Вона нам розповіла, що певні потяги до одностатевого кохання виникають у підлітковому віці. Проте це не є хворобою, або загрозою для суспільства.

Реакцію жителів Чернігова може пояснити необізнаність у цій темі, неприйнятна поведінка для менталітету країни і просто те, що гомосексуали не проявляють ніяких дій у Чернігові, тому для жителів міста це було щось нове та незвичне.Відео створене в рамках проекту «Не така?», що здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», інформаційної кампанії «Дискримінація обмежує. Протидій».

Метою проекту «Дискримінація обмежує. Протидій», що здійснюється «Громадським телебаченням: Чернігів» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» є підвищення обізнаності населення в Чернігівській областіпро дискримінацію, її прояви та шляхи протидії.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 185 нових випадків COVID-19

Виявлено 185 нових випадків COVID-19 20:47

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 14 квітня в області зафіксовано 185 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.