Впродовж минулих святкових та вихідних днів вогнеборці ліквідували 11 пожеж, одна людина отримала опіки
Впродовж минулих святкових та вихідних днів підрозділами Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області ліквідовано 11 пожеж, з яких 9 у житловому секторі громадян, 1 у екологічних системах та 1 на транспорті. Внаслідок дії вогню одна жінка отримала опіки.
9 травня о 15:37 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу 2-х господарчих будівель у с. Радянська Слобода Чернігівського району, що належать одному з місцевих жителів.
На місце пригоди оперативно прибуло три пожежно-рятувальні підрозділи з обласного центру у складі 12 чоловік особового складу та 3 одиниць спеціальної техніки. Їх оперативними діями пожежу о 16:18 було локалізовано, а о 16:45 остаточно ліквідовано. Ще до прибуття підрозділів ДСНС, господарі намагалися самотужки загасити вогонь. Їм допомагала 45-річна сусідка, яка, внаслідок дії високої температури, отримала термічні опіки верхніх кінцівок І ступеня.
Однією з найбільш ймовірних причин виникнення послужив підпал сіна, що знаходилось на горищі господарчих споруд. По факту пожежі проводиться розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.