Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 березня, 00:12:36

На кордоні затримано браконьєрів-іноземців

18.04.2016   08:50

Неподалік с. Папірня Ріпкинського району, прикордонний наряд відділу прикордонної служби «Добрянка» на затоці річки Сож затримав двох громадян, які під час нересту здійснювали незаконний вилов риби забороненими знаряддями лову, а саме зяберною сіткою.

В ході затримання у правопорушника вилучено 2 сітки, загальною довжиною 30-метрів та незаконно здобуту рибу різних видів, завдавши державі таким чином шкоди на суму 3500 гривень.

Під час перевірки документів встановлено, що браконьєри іноземці, громадяни Республіки Білорусь, до того ж рідні брати 69-ти та 59-ти років.

В діях правопорушників вбачається кримінальне правопорушення за статтею 249 «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом» Кримінального Кодексу України. Оперативно-слідча група Ріпкинського відділення ГУНП України в Чернігівській області, що була викликана до місця події, склала відповідні правові документи.

Крім того, за порушення прикордонного режиму правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 202 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді штрафу.

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини