Черговий браконьєр потрапив до прикордонних сіток
Неподалік с. Мньов Чернігівського району, прикордонний наряд відділу прикордонної служби «Дніпровське» на затоці річки Дніпро затримав 29-річного громадянина України, який під час нересту на гумовому човні здійснював незаконний вилов риби забороненими знаряддями лову, а саме зяберними сітками.
В ході затримання у правопорушника вилучено 3 сітки, загальною довжиною 150-метрів та незаконно здобуту рибу різних видів. Таким чином встановлено, що браконьєр завдав державі шкоди на суму 3000 гривень.
В діях правопорушника вбачається кримінальне правопорушення за ст. 249 «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом» Кримінального Кодексу України.
Оперативно-слідча група Чернігівського відділення ГУНП України в Чернігівській області, що була викликана до місця події, склала відповідні правові документи.
Крім того за порушення прикордонного режиму, а саме вихід на маломірному плавзасобі на прикордонну річку поза встановленням пунктом базування його притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 202 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Останні новини Чернігівщини
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33
Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».
Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09
Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.
Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35
З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.
Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14
У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.