Безробітні водитимуть тролейбуси
Минулого тижня розпочала навчання група з числа безробітних в кількості 11 осіб за професією “Водій тролейбуса”. Вчаться вони безкоштовно, за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
Під час навчання, яке триватиме понад півроку, слухачі опанують теорію та пройдуть практику. До складу теоретичного курсу входять загально-професійна та професійно-теоретична підготовки.
Вони передбачають ознайомлення з рядом дисциплін, зокрема, основами трудового законодавства, соціального захисту, ринкової економіки, будовою та технічним обладнанням тролейбуса, правилами дорожнього руху, охороною праці, основами керування тролейбусом і безпеки руху тощо.
Кваліфіковані викладачі, сучасні методики навчання сприяють ефективному засвоєнню нових знань. Теоретичний курс безробітні опановують на базі КП “Чернігівського обласного навчально-курсового комбінату”. Потім на виробничій практиці слухачі закріплять здобуті знання та вчитимуться керувати та обслуговувати тролейбуси.
Стажуватимуться вони в КП “Чернігівському тролейбусному управлінні”, куди за направленням служби зайнятості й будуть працевлаштовані після успішного завершення навчання.
Валентина Федусь, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ
Останні новини Чернігівщини
На Прилуччині поліцейські затримали водія, який скоїв смертельну ДТП 11:45
Слідчі слідчого управління обласної поліції затримали водія легкового автомобіля, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду у Парафіївській громаді. Внаслідок аварії загинула пасажирка транспортного засобу.
В суботу завершився двотижневий відпочинок першої групи школярів із Чернігівщини в таборі Чернівецької області. 11:14
Сьогодні щаслива малеча повернулася додому та зустрілася з рідними, привізши із собою яскраві спогади та емоції.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 10:49
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення шахрайських дій під приводом продажу програмного забезпечення 10:28
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним раніше судимого 37-річного мешканця Чернігівського району за фактом заволодіння ним чужими грошовими кошами шляхом обману. Вироком суду чоловіка засуджено до штрафу у сумі 34 тис. грн.
Польська музика у Чернігівському філармонійному центрі 10:06
Польська музика звучала 14 червня 2026 року у залі Чернігівського обласного філармонійного центру.