Михайло Волинець: готуються страйкувати працівники ДП "Чернігівторф"
На Чернігівщині готуються до безстрокових акцій протесту працівники ДП "Чернігівторф". Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук написав голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець.
Торфовидобувники зі Смолиного готові до безстрокових акцій протесту! Про це повідомила голова первинного осередку НПГУ Смолинської дільниці з видобутку торфу ДП «Чернігівторф», депутат Чернігівської райради Валентина Огієнко…Проблеми на підприємстві, на якому працює понад 60 осіб, особливо загострилися із травня минулого року з появою проросійського інвестора – ТОВ «Терма Груп», - написав він.
Посилаючись на слова Валентини Огієнко, Михайло Волинець написав, що новий інвестор не збирався запускати завод, тому співробітники зробили це самовільно. Але виникла проблема з реалізацію брикетів.
Днями у Смолиному з’явилася ще одна проблема – загорівся торф’яник. Для його гасіння довелося звернутися до військових, бо вогонь, який нічим було загасити - на заводі не знайшлося дизпального, щоб заправити техніку.
Тож, торфовидобувникам, аби убезпечити себе від безробіття, а село від загибелі, нічого іншого не залишається, як розпочинати безстрокову акцію протесту.
Останні новини Чернігівщини
Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27
З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 жовтня по 8:00 31 жовтня 2025 року 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48
Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.