Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 травня, 10:33:28

Вогнеборці ліквідували 1 пожежу торфу та 3 пожежі у екосистемах

02.04.2016   07:11

Впродовж останньої доби підрозділи УДСНС України у Чернігівській області ліквідували 4 пожежі в екосистемах, причинами яких послужила необережність громадян у поводженні з вогнем.

31 березня о 08:30 у Ріпкинському районі біля селища Замглай виникла пожежа торф'яного поля на площі 0,1 га. До ліквідації загоряння залучались рятувальники 6-ї державної пожежно-рятувальної частини у складі 6 чоловік особового складу та однієї одиниці спеціальної техніки.

Крім того, було залучено трактор Замглайського аграрного професійно-технічного училища. Оперативними спільними діями та за допомогою пожежної мотопомпи рятувальники о 09:00 пожежу локалізували, а о 12:30 остаточно ліквідували.

Того ж дня вогнеборцями ліквідовані загоряння сухої трави у Козелецькому та Чернігівському районах на загальній площі понад 16 га.

Останні новини Чернігівщини

21 травня: цей день в Україні і світі

21 травня: цей день в Україні і світі 08:20

День 1548 Російська агресія - Day 1548 Russian aggression

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини