Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 01:15:43

Роздержавлення ЗМІ області у дії

24.03.2016   09:18Агенцiя

Колективи комунальних газет потребують практичної допомоги в умовах процесу роздержавлення. Про основні потреби і йшлося сьогодні під час робочої зустрічі членів Асоціаціації регіональних ЗМІ та працівників Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Майже половина районних газет Чернігівщини хоче піти на «вільні хліби» у першому ешелоні, інші, з різних причин, зачекають другого етапу реалізації закону.

Втім, більшість уже має згоду трудових колективів. Значна кількість районок отримала відповідні розпорядження місцевих органів влади, які і є співзасновниками газет.

Однак, не обходиться і без труднощів. Зокрема, почасти «каменем спотикання» стає наявність державного або комунального майна у редакції друкованого ЗМІ. На те, щоб розібратися, що і кому належить та як його ділити, йде чимало часу.

Лякає редакторів перспектива значного збільшення орендної плати приміщення. Колізії виникають і в питанні подальшої реєстрації ЗМІ.

— Наразі для газет важливо врахувати два аспекти: правильний юридичний супровід процесу та становлення нового медіа. І з тим, і з іншим Асоціація регіональних ЗМІ готова допомагати, реалізуючи тематичні проекти, — зауважив керівник Асоціації Олександр Назаренко.

Як зазначив директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Андрій Подорван, обласна влада також націлена підтримувати райони у виконанні реформи.

За необхідності в ОДА детально розглядатимуть кожен проблемний випадок та шукатимуть шляхи вирішення.

Також на зустрічі обговорили пропозиції щодо відзначення Дня журналіста, зокрема проведення конкурсу журналістських робіт.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.