Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 14:26:55

Чернігівський район підтримує танкову бригаду

23.03.2016   16:26

На минулому тижні голова Чернігівської райдержадміністрації Віктор Корж та голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко ініціювали збір продуктів харчування воїнам підшефної району 1-ї окремої танкової бригади, які зараз воюють в зоні проведення антитерористичної операції.

Дана ініціатива оперативно була доведена до сільських, селищних голів та визначено день і місце збору – 23 березня біля приміщення райдержадміністрації та районної ради.

Відзначимо, що 42 територіальні громади району взяли активну участь у зборі продукції, назбирали чимало: картоплю, моркву, буряк, капусту, цибулю, часник, мед, варення, компоти, інше. Машина була заповнена майже доверху.

Окрім цього, свою продукцію також надали й підприємці району: ТОВ «Десна» та «ЧІМК» – картоплю, ДП «Чернігіврайагролісгосп» – деревину, а підприємець Олександр Панасюк – м'ясо.

Нагадаємо, що під час Масляної у Михайло-Коцюбинську відбулась акція по збору коштів на потреби танкової бригади, зібрали понад 4 тис.грн. На ці кошти придбано засоби гігієни та інші необхідні бійцям речі, які також будуть передані разом із продуктами харчування.

Голова райдержадміністрації Віктор Корж особисто перевірив хід збору продукції, оглянув машину та передав вітання від громади району бійцям на передову.

Дякуємо всім, хто долучився до даної акції, надав власну продукцію, сільським, селищним головам, які оперативно спрацювали та забезпечили доставку продуктів харчування до місця призначення. Сьогодні ж машина з провіантом вирушить на схід України.

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості допомагає здобути затребувану на ринку праці професію

Служба зайнятості допомагає здобути затребувану на ринку праці професію 13:36

А чи знаєте ви, що в службі зайнятості можна безкоштовно здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію? Протягом січня-жовтня 2019 року на Чернігівщині майже 3 тисячі безробітних громадян скористалися цією можливістю.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:32

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 11 листопада до 8:00 12 листопада 2019 року.

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини