Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 23:15:54

Чернігівський район підтримує танкову бригаду

23.03.2016   16:26

На минулому тижні голова Чернігівської райдержадміністрації Віктор Корж та голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко ініціювали збір продуктів харчування воїнам підшефної району 1-ї окремої танкової бригади, які зараз воюють в зоні проведення антитерористичної операції.

Дана ініціатива оперативно була доведена до сільських, селищних голів та визначено день і місце збору – 23 березня біля приміщення райдержадміністрації та районної ради.

Відзначимо, що 42 територіальні громади району взяли активну участь у зборі продукції, назбирали чимало: картоплю, моркву, буряк, капусту, цибулю, часник, мед, варення, компоти, інше. Машина була заповнена майже доверху.

Окрім цього, свою продукцію також надали й підприємці району: ТОВ «Десна» та «ЧІМК» – картоплю, ДП «Чернігіврайагролісгосп» – деревину, а підприємець Олександр Панасюк – м'ясо.

Нагадаємо, що під час Масляної у Михайло-Коцюбинську відбулась акція по збору коштів на потреби танкової бригади, зібрали понад 4 тис.грн. На ці кошти придбано засоби гігієни та інші необхідні бійцям речі, які також будуть передані разом із продуктами харчування.

Голова райдержадміністрації Віктор Корж особисто перевірив хід збору продукції, оглянув машину та передав вітання від громади району бійцям на передову.

Дякуємо всім, хто долучився до даної акції, надав власну продукцію, сільським, селищним головам, які оперативно спрацювали та забезпечили доставку продуктів харчування до місця призначення. Сьогодні ж машина з провіантом вирушить на схід України.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 553 нових випадки COVID-19

Виявлено 553 нових випадки COVID-19 17:40

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 листопада в області зафіксовано 553 нових випадки COVID-19.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". ФОТОрепортаж 13:10

У середу, 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок на Чернігівщині стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику 12:38

13 листопада на будинку №7 по вулиці Родімцева міста Чернігів, відкрили меморіальну дошку підпільнику часів Другої Світової війни Олександру Дмитровичу Михайленку.

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА 12:28

У січні–вересні 2020 р. обсяг капітальних інвестицій підприємств та організацій Чернігівщини становив 3638 млн.грн. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.