Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 грудня, 16:19:34

Рятувальники провели рейдову перевірку щодо профілактики пожеж у природних екосистемах

14.03.2016   07:45

Необережність громадян у поводженні з вогнем призводить до виникнення пожеж у екологічних системах, зокрема на торфовищах, відкритих територіях та лісопаркових зонах.

В зв'язку з цим, рятувальники спільно з представниками органів виконавчої влади на місцях, соціального захисту, правоохоронними органами вживають практичних заходів щодо недопущення пожеж із вищезазначеної причини.

12 березня фахівцями Семенівського районного сектору УДСНС у Чернігівській області спільно з представником відділення Національної поліції проведено рейдову перевірку на території Миколаївської сільської ради та міста Семенівка з метою виявлення несанкціонованого спалювання сміття та залишків сухої рослинності.

Під час заходу громадянам роз'яснені основні вимоги правил пожежної безпеки та наголошено, що випалювання сміття та сухої рослинності тягне за собою адміністративну відповідальність відповідно до чинного законодавства. Крім того, під час проведення рейдової перевірки рятувальники та правоохоронці вручили громадянам профілактичні листівки з питань безпечної поведінки при перебуванні у екологічних системах.

Останні новини Чернігівщини

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі»

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі» 12:07

Якою стала Україна за 30 років незалежності; здобутки та виклики для територіальних громад після завершення об’єднавчих процесів у 2020 р.

Станом на 4 грудня в Україні зафіксовано 13206 нових випадків COVID-19

Станом на 4 грудня в Україні зафіксовано 13206 нових випадків COVID-19 12:01

13 206 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 4 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1196 дітей та 200 медпрацівників.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:57

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 03 грудня по 8:00 04 грудня 2021 року

4 грудня – Міжнародний день обіймів

4 грудня – Міжнародний день обіймів 11:56

День обійм — молоде міжнародне свято, яке святкується 4 грудня.

 4 грудня - Введення в храм Пресвятої Богородиці

4 грудня - Введення в храм Пресвятої Богородиці 11:44

4 грудня відзначається одне з великих церковних свят – Введення в храм Пресвятої Богородиці. Також воно має ще й іншу назву – Третя Пречиста.