Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 квітня, 02:51:34

Прокурором попереджено незаконне надання земельної ділянки вартістю 1,5 млн. грн.

11.03.2016   07:52

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов прокурора про скасування розпорядження місцевої держадміністрації, яким фізичній особі надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення на території Чернігівського району земельної ділянки для ведення фермерського господарства площею понад 80 га вартістю 1,5 млн. грн.

У порушення вимог Земельного кодексу України райдержадміністрацією в 2012 році фізичній особі, яка вже скористалася правом на отримання такої земельної ділянки, повторно без проведення земельних торгів надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства.

Через прийняття таких розпоряджень землі фактично передаються «в одні руки», що призводить до ненадходження значних коштів до бюджету.

Довідково. Відповідно до ст. 135 Земельного кодексу України земельні торги проводяться у формі аукціону, за результатами якого укладається договір оренди (інший правочин) земельної ділянки з учасником, який запропонував найвищу плату за користування нею.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 520 нових випадків COVID-19

Виявлено 520 нових випадків COVID-19 21:18

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 22 квітня в області зафіксовано 520 нових випадків COVID-19.

Використання знайденої чужої банківської картки - це крадіжка

Використання знайденої чужої банківської картки - це крадіжка 15:12

За процесуального керівництва Прилуцької окружної прокуратури 20.04.2021 із направленням обвинувального акту до суду завершено досудове розслідування стосовно 2-х мешканців Прилуцького району, які спільно за попередньою змовою групою осіб таємно викрали чуже майно.

Необхідно забезпечити дистанціювання людей під час святкових обрядів - влада звернулась до представників релігійних організацій

Необхідно забезпечити дистанціювання людей під час святкових обрядів - влада звернулась до представників релігійних організацій 15:03

21 квітня голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко обговорила з представниками обласної Ради Церков та релігійних організацій, правоохоронними органами концепцію відзначення Вербної Неділі, Великодня та проведення поминальних днів в області в умовах карантинних обмежень.

Незаконна рубка дерев на території Красилівського лісництва

Незаконна рубка дерев на території Красилівського лісництва 14:55

Фахівцями Державної екологічної інспекції у Чернігівській області під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства виявлено незаконну рубку дерев дуба звичайного у лісових насадженнях Красилівського лісництва державного підприємства «Чернігівське лісове господарство».

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 12:11

22 квітня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Олександра Кодоли.