Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 жовтня, 16:02:39

Про проблеми громади села Неданчичі

01.03.2016   08:19

Нещодавно голові облдержадміністрації Валерію Кулічу надійшло два колективні звернення від мешканців села Неданчичі Ріпкинського району.

У листі громада просить втрутитися у процес розподілення земельних ділянок біля Дніпра. На переконання селян згадана процедура відбувається із значними порушеннями, на які «заплющує очі» сільська рада. Аби детальніше розібратися у ситуації та заслухати усі сторони конфлікту, сьогодні до Неданчичів з робочим візитом їздив перший заступник голови ОДА Леонід Сахневич.

Він поспілкувався з представниками громади та сільським головою безпосередньо. У зустрічі також взяли участь голова Ріпкинської РДА Борис Мелашенко, представники Ріпкинського відділення ГУНП та прокуратури.

– Облдержадміністрація у межах своїх повноважень сприятиме вирішенню даної проблеми. Зокрема, голова ОДА звертатиметься до органів прокуратури та Національної поліції, з метою повторного розгляду обставин справи, — зауважив Леонід Сахневич.

Інше звернення стосувалося необхідності подальшого функціонування загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів, де наразі навчається 23 учні.

Принагідно Леонід Сахневич оглянув місцеву школу та поспілкувався з педагогічним колективом.

Останні новини Чернігівщини

Вагомий внесок Чернігівщини у світовий успіх української збірної з кікбоксингу 15:00

У Брісбені (Австралія) завершився Чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA, який зібрав понад 1300 учасників із 22 країн світу.

Освітній простір у безпеці: у Куликівському професійному аграрному ліцеї триває відбудова укриття та встановлено комп’ютерну техніку 14:24

У Куликівському професійному аграрному ліцеї Чернігівської області триває відбудова укриття, яке вже частково оснащене сучасною комп’ютерною технікою.

З 1 листопада 2025 року на Чернігівщині розпочинається заборона на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах 13:32

З метою створення сприятливих умов для зимівлі водних біоресурсів, їх охорони, відтворення та раціонального використання, відповідно до Правил рибальства та наказу Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Чернігівській області від 24.10.2025№ 94-од,з 1 листопада 2025 року до початку весняно - літньої заборони на період нересту 2025 року, забороняється будь-який вилов водних біоресурсів назимувальнихямах (в тому числі з берега).

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 12:54

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Програма BLOOM: як підприємцям області отримати до 30 тис. доларів на розвиток власної справи 12:24

Підприємці Чернігівської області можуть отримати грантові кошти в межах Програми BLOOM «Створення засобів для існування та можливостей для оптимізованих ринків».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини