Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 серпня, 11:37:49

Прокурор Чернігівської області провів виїзний прийом у Новгород-Сіверському

25.02.2016   13:29Агенцiя

Прокурор області Віктор Носенко вчора, 23 лютого, провів виїзний прийом громадян у Новгород-Сіверському відділі Менської місцевої прокуратури та засуджених в установі виконання покарань № 31.

Прокурором прийнято 8 громадян. Питання, які порушувались жителями Новгород-Сіверщини, здебільшого стосувалися незаконних дій працівників міліції під час проведення досудового розслідування, діяльності органів місцевого самоврядування при здійсненні своїх обов’язків, порушення вимог пенсійного законодавства, порядку виконання судових рішень та інші. Прокурор області вислухав усіх громадян, роз’яснив вимоги чинного законодавства, деякі  –  прийняв до розгляду.

Цього ж дня керівник прокуратури області в межах повноважень, з метою реалізації конституційної функції нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, провів прийом засуджених в установі виконання покарань № 31.

На особистий прийом звернулося 4 засуджених з питаннями застосування Закону України «Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув’язнення у строк покарання» від 26.11.2015 № 838-VIII, порядку розгляду звернень, роз’яснення норм кримінально-виконавчого законодавства тощо. Засудженим надано вичерпні відповіді з роз’ясненням закону.

Перебуваючи на режимній території, прокурор області особливу увагу приділив питанню дотримання прав засуджених під час відбування покарання.


Довідково:

У Новгород-Сіверській установі виконання покарань № 31 утримується 128 осіб, із яких 75 – відбувають покарання у виді довічного позбавлення волі.
З актуальним графіком виїздів, а також розкладом прийому громадян у прокуратурі Чернігівської області можна ознайомитись у розділі «Приймальня громадян» на офіційному веб-сайті прокуратури Чернігівської області: http://chrg.gp.gov.ua/ua/timetable.html.

Останні новини Чернігівщини

З 5 серпня змінюються правила перетину кордону та контрольних пунктів в’їзду-виїзду, що пов’язані з карантином

З 5 серпня змінюються правила перетину кордону та контрольних пунктів в’їзду-виїзду, що пов’язані з карантином 11:33

Кабінетом Міністрів України Постановою від 28 липня 2021 р. № 787 внесені зміни до обмежувальних протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Поліцейські Чернігівщини з’ясовують обставини, за яких малолітня дитина зазнала смертельних опіків

Поліцейські Чернігівщини з’ясовують обставини, за яких малолітня дитина зазнала смертельних опіків 11:28

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом смерті дворічної дівчинки внаслідок термічного опіку окропом.

Рятувальники Чернігівщини роз’яснюють жителям області правила поводження з вогнем

Рятувальники Чернігівщини роз’яснюють жителям області правила поводження з вогнем 10:44

Упродовж минулого тижня співробітники районних управлінь та відділів Головного управління ДСНС України у Чернігівській області провели профілактичні відпрацювання приватного житлового сектору громадян на території 26 населених пунктів області.

Що посіяли аграрії Чернігівшини?

Що посіяли аграрії Чернігівшини? 10:10

Під урожай 2021р. в області посіяно 1354 тис.га сільськогосподарських культур, з них 85% засіяли підприємства. У порівнянні з минулим роком посівні збільшилися на 1%.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:58

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 02 серпня по 08 годину 03 серпня 2021 року