Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 12:58:33

Міський голова Чернігова обговорив з будівельниками основні завдання містобудівної політики у місті

25.02.2016   08:22

Владислав Атрошенко провів нараду з представниками крупних будівельних компаній м. Чернігова. Міський голова закликав будівельників долучитися до спільного опрацювання основних напрямків містобудівної політики у Чернігові.

"Будівельна галузь – це локомотив економіки. Якщо є будівництво – країна живе, працюють всі галузі економіки, поповнюється місцевий бюджет, створюються умови для нормального життя", - наголосив Владислав Атрошенко.

Міський голова заявив про свої наміри впровадити такі механізми управління, які викликатимуть максимальну довіру до міської влади з боку людей та представників бізнесу. Він запевнив у своїй підтримці будівельного бізнесу щодо забезпечення рівних умов для всіх, спрощенні проходження всіх необхідних процедур в межах компетенції міської влади й виключення корупційної складової у співпраці представників бізнесу і місцевої влади.

"Я прихильник стимулювання будівництва у місті. Необхідно будувати більше житла й, що важливо, поповнювати міський бюджет для подальшого розвитку міста", - підкреслив  міський голова.

Під час спілкування представники будівельних компаній визначили проблемні питання, з якими вони стикаються у своїй діяльності, та висловили свої думки з приводу окреслення містобудівної політики у місті на декілька кроків уперед, на перспективу. На їх переконання, "будівельні крани мають працювати, а не простоювати. Адже за 1 місяць баштовий кран приносить прибуток близько 1 млн грн".

За підсумками наради Владислав Атрошенко дав низку доручень юридичному відділу, управлінням земельних ресурсів, житлово-комунального господарства щодо вивчення та вирішення порушених питань.

Так, учасники наради дійшли спільної думки щодо необхідності відновлення та активізації роботи містобудівної ради. Адже містобудівна рада як колегіальний орган має професійно розглядати і обговорювати містобудівні, архітектурні та інженерні проектні  рішення об'єктів архітектури та містобудування.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські за годину знайшли та затримали двох осіб за заволодіння мотоциклом

Чернігівські поліцейські за годину знайшли та затримали двох осіб за заволодіння мотоциклом 09:57

Інформація про зникнення транспортного засобу надійшла до поліції близько п’ятої години вечора.

У незаконному отриманні грошових переказів на 50 тисяч доларів США підозрюють працівників державного банку в Чернігові

У незаконному отриманні грошових переказів на 50 тисяч доларів США підозрюють працівників державного банку в Чернігові 09:47

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури чотирьом банківським працівникам повідомлено про підозру щодо несанкціонованої зміни інформації, яка оброблюється в автоматизованій системі (ч. 3 ст. 362 КК України) та у підробці засобів доступу до банківських рахунків (ч. 2 ст. 200 КК України), вчинених за попередньою змовою групою осіб.

Усі жанри для читачів представляє новий «Літературний Чернігів»

Усі жанри для читачів представляє новий «Літературний Чернігів» 09:44

На сторінках найновішого щоквартального мистецького журналу «Літературний Чернігів» /№ 2 (94) за 2021 рік/ літературної спілки «Чернігів» вміщені твори, як відомих на Чернігівщині та в Україні авторів, так і молодих.

Велике будівництво: На Чернігівщині ремонтують ділянку траси Н-07 біля села Петрівка

Велике будівництво: На Чернігівщині ремонтують ділянку траси Н-07 біля села Петрівка 09:36

У 2021 році у Чернігівській області проводяться масштабні роботи з капітального ремонту траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини