Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 31 липня, 22:52:01

Реалізація в області державної політики з питань надання якісних соціальних послуг сім’ям з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах

25.02.2016   08:01Агенцiя

Тематичний короткотерміновий семінар з питань надання якісних соціальних послуг сім’ям з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, проходить в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 24 – 25 лютого.

Участь у відкритті заходу взяли директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олег Русін, директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Кот та директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко.

Учасники навчання, а це – директори районних та міських Чернігова, Ніжина, Прилук, Новгород-Сіверського центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ознайомляться з основними пріоритетами державної політики у соціальній сфері та актуальними аспектами діяльності соціальних закладів. Розглядатиметься стан забезпечення виконання державних і регіональних програм щодо роботи ЦСССДМ з найуразливішими категоріями населення; складові взаємодії ЦСССДМ та КВІ області щодо виконання Закону України «Про пробацію»; зміни в законодавстві щодо призначення та виплат різних видів державних соціальних допомог та питання організації взаємодії зі ЗМІ.

Також під час семінару висвітлюватимуться напрямки соціальної підтримки сімей з дітьми у громаді в умовах децентралізації; взаємодії ЦСССДМ, центрів соціально психологічної реабілітації дітей щодо роботи з дітьми, сім’ї, яких потрапили у складні життєві обставини. Мова йтиме про підвищення ефективності міжвідомчої співпраці у здійсненні соціального супроводу сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 20 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 20 нових випадків COVID-19 15:56

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 31 липня в області зафіксовано 20 нових випадків COVID-19.

На Чернігівщині знайшли рідкісну червонокнижну рослину

На Чернігівщині знайшли рідкісну червонокнижну рослину 13:00

Попри страшну спеку, експедиції Київського еколого-культурного центру за рідкісними рослинами тривають.

Чернігівський мандрівник має намір пішки перетнути Україну з заходу на схід

Чернігівський мандрівник має намір пішки перетнути Україну з заходу на схід 12:45

Відомий чернігівський мандрівник, журналіст і письменник Олександр Волощук розпочинає піший похід із крайньої західної точки України до крайньої східної. За два місяці він планує пройти 1800 км.

Прилучани ярмаркуватимуть три дні напередодні Дня незалежності

Прилучани ярмаркуватимуть три дні напередодні Дня незалежності 12:30

Цьогоріч Прилуки заполонять народні мелодії та радісний гамір урочистостей тридцятої річниці до Дня Незалежності.

15 років позбавлення волі за зґвалтування малолітньої дитини. Апеляційний суд залишив без змін вирок дядьку-гвалтівнику

15 років позбавлення волі за зґвалтування малолітньої дитини. Апеляційний суд залишив без змін вирок дядьку-гвалтівнику 11:45

Чернігівський апеляційний суд підтримав позицію ювенального прокурора і залишив без змін вирок Ніжинського міськрайонного суду від 01.04.2021.