Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 квітня, 09:31:55

Реалізація в області державної політики з питань надання якісних соціальних послуг сім’ям з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах

25.02.2016   08:01Агенцiя

Тематичний короткотерміновий семінар з питань надання якісних соціальних послуг сім’ям з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, проходить в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 24 – 25 лютого.

Участь у відкритті заходу взяли директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олег Русін, директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Кот та директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко.

Учасники навчання, а це – директори районних та міських Чернігова, Ніжина, Прилук, Новгород-Сіверського центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ознайомляться з основними пріоритетами державної політики у соціальній сфері та актуальними аспектами діяльності соціальних закладів. Розглядатиметься стан забезпечення виконання державних і регіональних програм щодо роботи ЦСССДМ з найуразливішими категоріями населення; складові взаємодії ЦСССДМ та КВІ області щодо виконання Закону України «Про пробацію»; зміни в законодавстві щодо призначення та виплат різних видів державних соціальних допомог та питання організації взаємодії зі ЗМІ.

Також під час семінару висвітлюватимуться напрямки соціальної підтримки сімей з дітьми у громаді в умовах децентралізації; взаємодії ЦСССДМ, центрів соціально психологічної реабілітації дітей щодо роботи з дітьми, сім’ї, яких потрапили у складні життєві обставини. Мова йтиме про підвищення ефективності міжвідомчої співпраці у здійсненні соціального супроводу сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Останні новини Чернігівщини

Податківці викрили схему ухилення від сплати ПДВ на суму 3,3 млн гривень

Податківці викрили схему ухилення від сплати ПДВ на суму 3,3 млн гривень 09:31

Співробітники управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернігівській області під час проведення контрольно-перевірочних заходів викрили схему ухилення від сплати податку на додану вартість одним із сільськогосподарських підприємств Чернігівської області.

Розпочато кримінальне провадження за фактом самовільного розорювання земель на території Лосинівської ОТГ

Розпочато кримінальне провадження за фактом самовільного розорювання земель на території Лосинівської ОТГ 09:20

Чернігівська обласна прокуратура невідкладно відреагувала на інформацію про розорювання прибережних захисних смуг на території Лосинівської ОТГ у Ніжинському районі.

Поліція з’ясовує обставини конфлікту на зупинці громадського транспорту

Поліція з’ясовує обставини конфлікту на зупинці громадського транспорту 09:11

За фактом завдання пасажиром тілесних ушкоджень водію маршрутного таксі поліція розслідує кримінальне провадження.

17 квітня - День пожежної охорони

17 квітня - День пожежної охорони 08:51

Враховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’я людей, майна від пожеж, на підтримку ініціативи громадських об’єднань та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Указом Президента України від 11-го жовтня 2013-го № 555/2013 встановлено професійне свято - «День пожежної охорони», яке тепер відзначається щорічно 17-го квітня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини