Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 липня, 06:07:09

Реалізація в області державної політики з питань надання якісних соціальних послуг сім’ям з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах

25.02.2016   08:01Агенцiя

Тематичний короткотерміновий семінар з питань надання якісних соціальних послуг сім’ям з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, проходить в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 24 – 25 лютого.

Участь у відкритті заходу взяли директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олег Русін, директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Кот та директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко.

Учасники навчання, а це – директори районних та міських Чернігова, Ніжина, Прилук, Новгород-Сіверського центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ознайомляться з основними пріоритетами державної політики у соціальній сфері та актуальними аспектами діяльності соціальних закладів. Розглядатиметься стан забезпечення виконання державних і регіональних програм щодо роботи ЦСССДМ з найуразливішими категоріями населення; складові взаємодії ЦСССДМ та КВІ області щодо виконання Закону України «Про пробацію»; зміни в законодавстві щодо призначення та виплат різних видів державних соціальних допомог та питання організації взаємодії зі ЗМІ.

Також під час семінару висвітлюватимуться напрямки соціальної підтримки сімей з дітьми у громаді в умовах децентралізації; взаємодії ЦСССДМ, центрів соціально психологічної реабілітації дітей щодо роботи з дітьми, сім’ї, яких потрапили у складні життєві обставини. Мова йтиме про підвищення ефективності міжвідомчої співпраці у здійсненні соціального супроводу сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Останні новини Чернігівщини

Міжнародні партнери допомогли відновити спортивну залу у школі № 20 17:05

Спортивна зала чернігівської школи № 20, яка зазнала численних руйнувань під час блокади міста у 2022 році, наразі виглядає сучасно та абсолютно невпізнанно.

Чернігівські спортсмени здобули перемогу на чемпіонаті України з пішохідного туризму 16:18

Нещодавно в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області відбувся чемпіонат України з пішохідного туризму (зв'язки) серед дорослих та старших юнаків.

Ніжинські рятувальники ліквідували пожежу автомобіля 15:23

Сьогодні о 09:20 до ніжинських рятувальників надійшов виклик про пожежу легкового автомобіля на одній із вулиць районного центру.

У Ріпкинській громаді зафіксовано спалах африканської чуми свиней 14:40

В одному з особистих господарств у с. Пилипча Ріпкинської ТГ виявили спалах африканської чуми свиней .

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини