Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 липня, 04:05:13

Рятувальники під час загальних зборів громад населених пунктів проводять профілактично-роз’яснювальну роботу з громадянами

25.02.2016   07:43Агенцiя

На Чернігівщині тривають загальні збори громад населених пунктів, під час яких розглядаються питання проведеної у минулому році роботи з усіх напрямків, обговорюються нагальні проблеми і вже за їх результатами приймаються відповідні рішення.

На такі заходи запрошуються представники органів влади, а також підрозділів оперативно-рятувальної служби та правоохоронці.

Слід зазначити, що під час зборів рятувальники доводять до загалу громад основні вимоги правил безпечної поведінки, статистичні дані про пожежі, надзвичайні події, причини та наслідки від них, наводять приклади трагічної статистики тощо. Крім того, в формі діалогу, мешканці можуть порушувати питання щодо забезпечення техногенної та пожежної безпеки на території населених пунктів та отримати на них вичерпні відповіді.

Нещодавно, загальні збори громади, за участі начальника районного відділу Управління ДСНС у Чернігівській області підполковника служби цивільного захисту Андрія Волкова, відбулись у селі Данівка Козелецького району. Нагадаємо, що саме на території цього населеного пункту у 2015 році відбулась масштабна пожежа торфовища.

Під час свого виступу Андрій Волков звернув увагу на ряд актуальних для громади питань, серед яких: недопущення виникнення пожеж у екологічних системах, підтримання у боєздатному стані місцевої пожежної команди, приведення у безпечний протипожежний стан приватних господарств та об'єктів інфраструктури, необхідність дотримання населенням правил безпеки у поводженні з відкритим вогнем, а також при виявленні  вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

Досвід проведення вищезазначених профілактичних заходів, які тривають по всій території Чернігівської області, засвідчує, що саме безпосереднє спілкування з рятувальниками змушує людей по іншому поглянути на проблему безпеки життєдіяльності та переконує їх ретельніше і, головне, більш відповідальніше ставитися до вимог безпеки.

Останні новини Чернігівщини

Міжнародні партнери допомогли відновити спортивну залу у школі № 20 17:05

Спортивна зала чернігівської школи № 20, яка зазнала численних руйнувань під час блокади міста у 2022 році, наразі виглядає сучасно та абсолютно невпізнанно.

Чернігівські спортсмени здобули перемогу на чемпіонаті України з пішохідного туризму 16:18

Нещодавно в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області відбувся чемпіонат України з пішохідного туризму (зв'язки) серед дорослих та старших юнаків.

Ніжинські рятувальники ліквідували пожежу автомобіля 15:23

Сьогодні о 09:20 до ніжинських рятувальників надійшов виклик про пожежу легкового автомобіля на одній із вулиць районного центру.

У Ріпкинській громаді зафіксовано спалах африканської чуми свиней 14:40

В одному з особистих господарств у с. Пилипча Ріпкинської ТГ виявили спалах африканської чуми свиней .

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини