Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 квітня, 19:52:04

Рятувальники під час загальних зборів громад населених пунктів проводять профілактично-роз’яснювальну роботу з громадянами

25.02.2016   07:43Агенцiя

На Чернігівщині тривають загальні збори громад населених пунктів, під час яких розглядаються питання проведеної у минулому році роботи з усіх напрямків, обговорюються нагальні проблеми і вже за їх результатами приймаються відповідні рішення.

На такі заходи запрошуються представники органів влади, а також підрозділів оперативно-рятувальної служби та правоохоронці.

Слід зазначити, що під час зборів рятувальники доводять до загалу громад основні вимоги правил безпечної поведінки, статистичні дані про пожежі, надзвичайні події, причини та наслідки від них, наводять приклади трагічної статистики тощо. Крім того, в формі діалогу, мешканці можуть порушувати питання щодо забезпечення техногенної та пожежної безпеки на території населених пунктів та отримати на них вичерпні відповіді.

Нещодавно, загальні збори громади, за участі начальника районного відділу Управління ДСНС у Чернігівській області підполковника служби цивільного захисту Андрія Волкова, відбулись у селі Данівка Козелецького району. Нагадаємо, що саме на території цього населеного пункту у 2015 році відбулась масштабна пожежа торфовища.

Під час свого виступу Андрій Волков звернув увагу на ряд актуальних для громади питань, серед яких: недопущення виникнення пожеж у екологічних системах, підтримання у боєздатному стані місцевої пожежної команди, приведення у безпечний протипожежний стан приватних господарств та об'єктів інфраструктури, необхідність дотримання населенням правил безпеки у поводженні з відкритим вогнем, а також при виявленні  вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

Досвід проведення вищезазначених профілактичних заходів, які тривають по всій території Чернігівської області, засвідчує, що саме безпосереднє спілкування з рятувальниками змушує людей по іншому поглянути на проблему безпеки життєдіяльності та переконує їх ретельніше і, головне, більш відповідальніше ставитися до вимог безпеки.

Останні новини Чернігівщини

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня 12:36

Для нашого регіону характерна велика кількість рослинної їжі. Українська кухня — це варіння, тушкування, запікання, смаження, пряження.

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска 12:19

За два тижні Великдень. А отже, варто продумувати страви, які будете готувати. Пропонуємо рецепт сирної паски, що традиційно готується на свято Великодня.

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 11:50

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 2021 року

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць 10:14

Цей День встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.