Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 липня, 07:17:06

Прокуратура захищає державу від недобросовісних орендарів

24.02.2016   11:44

Реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів громадянина або держави в суді, прокуратурою встановлено порушення законодавства при використанні майна державної та комунальної власності.

Зокрема, окремі суб’єкти господарювання, які набувають у користування державне чи комунальне майно, ігнорують вимоги законодавства та не сплачують обов’язкові платежі до бюджету.

Орендар нерухомого державного майна, яке розташоване у лісовому масиві Чернігівського району, облаштував комплекс по переробці деревини (пилораму). Водночас орендна плата суб’єктом господарювання своєчасно не сплачувалася, через що до державного бюджету не надійшло понад 50 тисяч гривень.

З метою захисту інтересів держави прокуратурою до господарського суду м. Києва заявлено позов з вимогою повернути державне майно вартістю понад 550 тис грн та стягнути заборгованість із орендної плати.

Повернення майна надасть можливість розпоряднику укласти новий договір оренди з добросовісним орендарем.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини