Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 серпня, 19:13:54

Прикордонники врятували рибалок

16.02.2016   11:01

Вчора в обід дільничний інспектор прикордонної служби прапорщик Олександр Сульжик поблизу села Лопатні Ріпкинського району помітив як на р. Дніпро відкололась крижина, на якій в цей час знаходились троє рибалок, і почала рухатись вниз по течії.

Не дійшовши до смт. Радуль крижина зупинилась на відмілині, тим самим лишивши рибалок можливості самостійно вийти на берег.

Враховуючи реальну загрозу життю рибалок, керівництвом відділу прикордонної служби «Задеріївка» негайно, не чекаючи прибуття рятувальників, було прийнято рішення про проведення рятувальної операції силами дільничних інспекторів прикордонної служби та членів добровільного громадського формування.

На двох човнах, що належать членам громадського формування, горе-рибалок, що виявились мешканцями с. Лопатні, зняли з крижини та повернули на сушу.

Останні новини Чернігівщини

Володимир Зеленський призначив нового голову Чернігівської ОДА 14:08

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслава Чауса.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:23

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19 13:21

Вже не для кого не секрет, що людству доведеться жити із коронавірусною інфекцією тривалий час.

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину 13:16

Сьогодні, близько опівночі, в пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники відділу «Гірськ» Чернігівського загону спільно із співробітниками митної служби виявили іноземця, який намагався перемістити через кордон наркотичну речовину рослинного походження.

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку 13:11

Срібнянська громада вийшла на фінішну пряму у процесі розробки стратегії розвитку до 2027 року. Наразі Робоча група визначила матрицю цілей стратегії та збирає проєктні ідеї для її реалізації стратегії.