Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 квітня, 05:16:12

Прикордонники врятували рибалок

16.02.2016   11:01

Вчора в обід дільничний інспектор прикордонної служби прапорщик Олександр Сульжик поблизу села Лопатні Ріпкинського району помітив як на р. Дніпро відкололась крижина, на якій в цей час знаходились троє рибалок, і почала рухатись вниз по течії.

Не дійшовши до смт. Радуль крижина зупинилась на відмілині, тим самим лишивши рибалок можливості самостійно вийти на берег.

Враховуючи реальну загрозу життю рибалок, керівництвом відділу прикордонної служби «Задеріївка» негайно, не чекаючи прибуття рятувальників, було прийнято рішення про проведення рятувальної операції силами дільничних інспекторів прикордонної служби та членів добровільного громадського формування.

На двох човнах, що належать членам громадського формування, горе-рибалок, що виявились мешканцями с. Лопатні, зняли з крижини та повернули на сушу.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 185 нових випадків COVID-19

Виявлено 185 нових випадків COVID-19 20:47

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 14 квітня в області зафіксовано 185 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.