Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 08:24:57

Оновлено заклади інфраструктури перспективного адміністративного центру

10.02.2016   13:46

9-го лютого, відбувся робочий візит голови Чернігівської ОДА Валерія Куліча до Бахмача. У ході поїздки було оглянуто і, фактично, прийнято декілька інфраструктурних об’єктів, роботи на яких завершилися напередодні.

Однак перед тим, як перейти безпосередньо до огляду об’єктів, Валерій Куліч спільно з керівництвом району, жителями Бахмача і міським головою вшанували пам’ять героїв сучасної України. Без зайвого пафосу та гучних промов бахмачці разом із головою ОДА поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та загиблим воїнам антитерористичної операції.

Одразу ж після цього чисельний загал рушив до приміщення поліклінічного відділення Центральної районної лікарні, яке напередодні було реконструйовано з терапевтичного. Право перерізати стрічку було надано головам Бахмацької РДА Віктору Міщуку та Чернігівської облдержадміністрації Валерію Кулічу. Громада подякувала їм за внесок у завершення реалізації проекту, який до останньої активної фази робіт стояв довгобудом із 2009 року. Лише відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 20 серпня 2015 року були передбачені та профінансовані роботи із завершення об’єкту. За рахунок коштів субвенції з Державного бюджету в сумі 2,1 млн. гривень та 128,7 тис. гривень із місцевих бюджетів усі роботи з реконструкції приміщення завершені. Тепер споруда 1958 року зведення є окрасою центральної частини Бахмача, а жителі району мають змогу отримувати медичні послуги в комфортних умовах.

Наступним пунктом візиту голови ОДА став огляд приміщення стоматологічного відділення Центральної районної лікарні після проведених робіт із реконструкції. Роботи були проведені згідно з розпорядженнями голови облдержадміністрації від 12 жовтня та 8 грудня 2015 року. За рахунок субвенції із Державного бюджету на об’єкті проведено капітальний ремонт покрівлі та реконструкція приміщення з впровадженням заходів теплореновації. Ці заходи поліпшили технічний стан споруди й тепловий режим, підвищили енергоефективність будівлі.

Позитивним завершенням робочої поїздки голови Чернігівської ОДА Валерія Куліча до Бахмача стали урочистості з нагоди відкриття після капітального ремонту глядацької зали районного Будинку культури. Звертаючись до бахмачців, Валерій Куліч висловив сподівання на подальший розвиток міста і району, особливо з огляду на те, що у перспективі здійснення адміністративно-територіальної реформи Бахмач може стати одним із центрів на Чернігівщині. Також голова ОДА розповів, що минулого року в Бахмацькому районі на умовах співфінансування з Державного та місцевого бюджетів вдалося провести роботи на дев’яти об’єктах, подякував бахмачцям за ефективну роботу і висловив переконання у її продовженні в поточному році.

У свою чергу, звертаючись до земляків, голова Бахмацької РДА Віктор Міщук подякував обласному керівництву, привітав громаду і розповів про перспективні плани й напрямки роботи органів державної влади в районі.

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року