Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 08:19:17

Допомога у створенні ОСББ надаватиметься в Чернігові

03.02.2016   15:29

Вже з наступного понеділка в Центрі надання адміністративних послуг працюватимуть юристи з ЖЕКів Чернігова, які надаватимуть роз’яснювальну консультаційну допомогу при створенні ОСББ.

Відповідна підготовка юристів проводилася 2 лютого на базі міської ради спільно з представниками вже створених ОСББ, юристів та Громадянської мережі ОПОРА.

Під час зустрічі визначилися з переліком документів, який буде надаватися бажаючим створити ОСББ. Це будуть приклади статуту, протоколу засідання установчих зборів жителів багатоквартирного будинку, заяви про державну реєстрацію та листа письмового опитування. Отже, вже починаючи з 8 лютого можна буде отримати консультацію, а контакти і телефони будуть вказані в самих рахунках, які отримуватимуть платники комунальних послуг.

«Важливо, щоб жителі побачили і зрозуміли чіткий механізм дій зі створення ОСББ. Цьому мають сприяти дії міської влади. Шляхом проведення консультацій та інформаційної кампанії, бажаючі створити ОСББ вже знатимуть, що їм робити та чого можна уникнути», – наголосила місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталя Висіканець.

Нагадаємо, що за словами заступника міського голови з питань виконавчих органів влади Олександра Кириченка, до 15 лютого необхідно обрати діючу модель створення ОСББ, враховуючи, що особливості роботи об’єднання знає тільки 5-10% жителів.

Крім того, всі учасники зустрічі ознайомились з детально розробленими в рамках Проекту USAID постерами, які поетапно вказують, що саме потрібно робити мешканцям, аби спільно приймати ефективні рішення в багатоквартирному будинку.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.