Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 08:21:25

За переміщення товарів поза митним контролем порушник може лишитись без вантажного автомобіля

03.02.2016   10:09

Іще один вантажний автомобіль, що незаконно переміщував товари поза митним контролем до населеного пункту, на території якого органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, затримали чернігівські митники.

“Нові Яриловичі”

“Нові Яриловичі”

Як повідомив начальник митниці Олександр Шавлак, підставою для порушення адмінсправи став факт перевезення громадянином України у травні минулого року партії пива до Луганська поза митним контролем. Затримали автомобіль-порушник двадцять першого січня цього року у пункті пропуску «Нові Яриловичі» при спробі виїзду за межі України.
 
За допомогою програмного забезпечення митники встановили, що раніше на цьому ж автомобілі мешканець Харкова ввіз в Україну з Росії вантаж без виконання митних формальностей та поза місцем розташування митного органу. Причому на російському пункті пропуску митне оформлення проводилося. Після цього автомобіль в’їхав на територію України через недіючий пункт пропуску «Ізварине» і далі прямував неконтрольованою ділянкою української території до місця призначення.      
Чернігівською митницею ДФС порушена справа за статтею 484 Митного кодексу України. Автомобіль з напівпричепом, що використовувався для незаконного ввезення товарів, вилучений. Санкції статті передбачають накладення на порушника штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів, транспортних засобів або їх конфіскацію. За попередньою оцінкою вартість затримано транспортного засобу становить 375 тисяч гривень.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:20

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 19 вересня по 8:00 20 вересня 2021 року

20 вересня - день «Полюби свою домашню тварину»

20 вересня - день «Полюби свою домашню тварину» 08:16

20 вересня проводиться День «Полюби свою домашню тварину»

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.