Дорожники Чернігівщини пройшли випробування стихією
З початку 2016 р. по всій Чернігівської області відбулось значне ускладнення погодних умов (сильний сніг, посилення вітру, снігові замети, хуртовини при мінусових показниках температури).

Для забезапечення сталого проїзду по автодорогах загального користування та безпечного руху транспортних засобів на дорогах області, Служба автомобільних доріг у Чернігівській області області та ДП “Чернігівський облавтодор”спільно з Державтоінспекцією області, Управління ДСНС України в Чернігівській області, Укртансінспекцією попередило населення та автоперевізників області про стихійні погодні явища через ЗМІ (в тому числі по обласному радіо та телебаченню).
Проведення робіт в умовах сильного снігопаду здійснювалось ДП “Чернігівський облавтодор” під керівництвом директора Тишини А.О.
Для боротьби зі стихією спеціалістами Служби автомобільних доріг та працівниками ДП “Чернігівський облавтодор” було організовано роботу всіх 17 філій та 10 райавтодорів з очищення автодоріг та посипання їх протиожиледною сумішшю, що дало належним чином забезпечити безпеку та безперебійність руху по автодорогах Чернігівській області.
В час, коли автодороги постійно засипає снігом, коли утворюються перемети та ожеледь – небезпека виникнення аварій збільшується в рази. Саме тому, аби уникнути утворення обледеніння дорожнього покриття, снігових переметів, працівники районних філій ДП «Чернігівській облавтодор» та дорожньо-експлуатаційних дільниць, використовуючи спецтехніку та протиожеледні суміші, долають наслідки стихії.
Щоденно в роботі були задіяні до 210 чоловік та 173 механізми - трактори з навісними відвалами, автогрейдери, піскорозкидувачі, автомобілі, навантажувачі.
На автодорогах Чернігівської області місцями періодично утворювалися засніжені ділянки, які дорожники відразу ж ліквідовували першочергово приділяючи особливу увагу стану покриття на маршрутах руху міжнародного транспорту на автодорогах державного значення та підходах до 5 КПП, на напрямках руху автобусів загального користування і шкільних маршрутах, та швидкої медичної допомоги.
18900 тонн піщано-соляної суміші та 320 тонн чистої солі знадобилося чернігівським дорожникам для того, щоб обробити покриття та забезпечити безперебійний проїзд на дорогах з найбільш інтенсивним рухом транспортних засобів та транзитними напрямками, такими як М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі, М-02 Кіпті –Глухів – Бачівськ Н-07 Київ – Суми – Юнаківка. Товщина снігового покрову на цих шляхах сягала 10-15 сантиметрів при температурі до – 20 градус морозу.
Проїзд до всіх населених пунктів Чернігівської області було забезпечено.
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.