Ріпкинській районній газеті виповнилось 80 років
Людно було 28 березня у актовому залі Ріпкинської школи мистецтв – це співзасновники, передплатники, гості зібрались, аби привітати ветеранів і нинішніх працівників редакції газети “Життя Полісся” і районної друкарні з 80-річчям від дня виходу першого номера газети.

“За соціалістичне Полісся”, “Соціалістичне Полісся”, “Радянське Полісся”, “Колгоспне життя” і, нарешті, – “Життя Полісся” – на першій шпальті кольорового святкового номера газети вітання голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка, голови обласної ради Анатолія Мельника, співзасновників від районної влади, народного депутата України Михайла Чечетова, який також був учасником урочистостей.
За дорученням голови облдержадміністрації редакції газети було вручено подяку за багаторічну працю на журналістській ниві, грамоти управління у справах преси та інформації працівникам редакції газети за добросовісне виконання обов’язків.
Ювіляри приймали квіти, подарунки, раділи словам подяки за їх роботу протягом восьми десятиліть. Особливо були зворушені ветерани газети, друкарні, які були пошановані і запрошені на святкові заходи.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).