На кордоні в українця вилучено старовинні монети
В міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Нові Яриловичі», на виїзд з України по смузі руху «зелений коридор» прибув легковий автомобіль «Хюндай», яким керував 29-річний громадянин України.
В ході проведення контролю ІІ лінії, а саме здійснення огляду транспортного засобу, прикордонним нарядом та інспектором митниці, під час огляду багажного відділення автомобіля, в сумці з особистими речами, було виявлено 6 старовинних срібних монет номіналом 1 рубль що датуються 19 сторіччям.
Власником монет визнав себе водій, якого за порушення митних правил притягнуто до адміністративної відповідальності, а монети вилучено для проведення експертизи.
Останні новини Чернігівщини
За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.
У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.
Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22
Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.