У Чернігівському районі відрилися два дитячі садки
Наприкінці року мережа дошкільних навчальних закладів Чернігівського району розширилася на села Рудка і Новий Білоус. Напередодні свят голова ОДА Валерій Куліч виконав приємний обов’язок і урочисто відкрив «Калиноньку» і «Мрію» на радість малечі і батькам.
Обидва ДНЗ розмістилися в приміщеннях сільських шкіл: свіжо відремонтовані та обладнані коштом держави, місцевих бюджетів та меценатів, дитсадки вже розпочали роботу. Рудківським ДНЗ «Калинонька» завідуватиме Ірина Петрівна Самохвалова, а Новобілоуською «Мрією» – Ольга Іванівні Борець.
З вітальними словами та символічними подарунками для обох дитсадків, крім голови ОДА Валерія Куліча, також приїздили новопризначений начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Микола Конопацький, голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко та голова Чернігівської райдержадміністрації Віктор Корж.
У ході зустрічей Валерій Куліч також анонсував очікуване в найближчий час відкриття ДНЗ у селі Старий Білоус та продовження роботи з розширення мережі закладів дошкільної освіти наступного року.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.