Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 червня, 04:40:54

У Чернігівському районі відрилися два дитячі садки

31.12.2015   12:47

Наприкінці року мережа дошкільних навчальних закладів Чернігівського району розширилася на села Рудка і Новий Білоус. Напередодні свят голова ОДА Валерій Куліч виконав приємний обов’язок і урочисто відкрив «Калиноньку» і «Мрію» на радість малечі і батькам.

Обидва ДНЗ розмістилися в приміщеннях сільських шкіл: свіжо відремонтовані та обладнані коштом держави, місцевих бюджетів та меценатів, дитсадки вже розпочали роботу. Рудківським ДНЗ «Калинонька» завідуватиме Ірина Петрівна Самохвалова, а Новобілоуською «Мрією» – Ольга Іванівні Борець.

З вітальними словами та символічними подарунками для обох дитсадків, крім голови ОДА Валерія Куліча, також приїздили новопризначений начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Микола Конопацький, голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко та голова Чернігівської райдержадміністрації Віктор Корж.

У ході зустрічей Валерій Куліч також анонсував очікуване в найближчий час відкриття ДНЗ у селі Старий Білоус та продовження роботи з розширення мережі закладів дошкільної освіти наступного року.

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини