Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 лютого, 21:43:46

Прокуратура постійно вживає представницьких заходів на захист інтересів держави у сфері земельних відносин

23.12.2015   08:11

Прокуратурою області заявлено до суду позов про визнання протиправним та скасування розпорядження, яким фізичній особі надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею понад 220 га вартістю 1,2 млн грн для ведення фермерського господарства на території Черниської сільської ради (Чернігівський район).

Підставою для звернення до суду стали виявлені порушення розпорядником землі вимог Закону України «Про фермерське господарство», зокрема запроектовані для передачі в оренду площі земельних ділянок сформовані за рахунок пасовищ, де випасається худоба місцевих жителів, та колишніх колгоспних садів, що суперечить вимогам Земельного кодексу України.

Земельні ділянки раціонально не використовуються, оскільки документація із землеустрою не затверджена, договори оренди земель не укладено.

Як наслідок, обробіток землі не здійснюється, а бюджет втрачає значні надходження у вигляді орендної плати.
 

Останні новини Чернігівщини

Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові

Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові 19:00

В ході документування з викриття причетних до підпалів і вибухів у Чернігові, поліцейські управління карного розшуку та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність мешканця Дніпропетровщини до підриву вибухівки на території приватного будинку.

 Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я

Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я 18:56

Турбота про внутрішній стан в умовах сьогодення стала такою ж важливою, як і фізична безпека.Комплексну психосоціальну підтримку жителі Прилуцької громади можуть отримати в Центрі ментального здоров’я, що функціонує на базі центральної міської лікарні.

Екскаватори, бульдозери та навантажувачі на службі громади: масштабна допомога від Японії 18:53

Автопарк комунальної техніки Чернігова поповнився сучасними екскаваторами, фронтальними навантажувачами та бульдозерами. Ці машини не просто оновлюють парк, а суттєво підвищують здатність міських підприємств виконувати роботи з благоустрою, ремонту та обслуговування інфраструктури.

Надзвичайні події в області за останню добу 13:31

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39

10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.