Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 12:37:38

Хороший притулок для іноземних біженців покращать ще на 12 мільйонів

30.11.2015   10:11

Чернігівський пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, 10 листопада за результатами тендеру замовив корпорації «Укртрансбуд» реконструкцію будівель військового містечка у с. Розсудів Ріпкинського р-ну Чернігівської обл.

Вартість угоди склала 11,99 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

У 2008 р. ДП «УкрСіверБуд» ЗАТ «ДСК» замовили реконструкцію будівель військового містечка під притулок для 208 іноземців за 17,54 млн грн.
Того ж року в липні його увели в дію.

Наприкінці 2013 р. ТОВ «Фірма «МЖК-Сервіс» без конкурсу отримало підряд на 8,95 млн грн. Згодом прокуратура домоглася розірвання договору, бо закінчення бюджетного року не є підставою для закупівлі у одного учасника.

Тепер підрядник до кінця 2017 року виконає загальнобудівельні роботи та внутрішнє опорядження, встановить вікна і двері, влаштує інженерні мережі, придбає побутову техніку й меблі, а також облаштує насосну станцію та їдальню.

Єдиним конкурентом був «МЖК-Сервіс».

ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест» пропонувало нижчу на 13% ціну. Однак заявку відхилили через відсутність у ній загального терміну виконання робіт, розбіжності із техзавданням, відсутність довідок та інші претензії до документів.

Головою правління корпорації «Укртрансбуд» є Сергій Романенко. Корпорація почала вигравати тендери у жовтні 2010 р., з цього часу отримала замовлень на 0,22 млрд грн.

«МЖК-Сервіс» заснував і очолює Ігор Желдак, відомий як бізнес-партнер по ТОВ «Фірма «Охорона-Сервіс» екс-депутата Чернігівської облради від Партії регіонів Василя Куліди. Разом вони володіли фірмою до осені 2012 р., потім її переоформили на Юрія Матковського і Ольгу Савицьку.

Довідково:
Згідно моніторингу Єврокомісії Чернігівський пункт тимчасового перебування іноземців увійшов до п’ятірки кращих установ даного типу в Європі.

http://nashigroshi.org/2015/11/30/horoshyj-prytulok-dlya-inozemnyh-bizhentsiv-pokraschat-sche-na-12-miljoniv/

 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього»

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29

27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».

Виставка фотокартин «Доторки до душі» Ксенії Лучистої 12:26

25 березня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин на полотні «Доторки до душі» фотографки Ксенії Лучистої.

Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха

Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха 12:23

Сучасна українська молодь дедалі частіше доводить: успіх не приходить випадково — його створюють наполегливістю, сміливістю та вірою у власні сили. Саме таку історію має 21-річний підприємець із Коропа Едуард Довбах, який, скориставшись державною підтримкою, зміг перетворити свою ідею на реальний бізнес.

 Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини

Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03

Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.

 На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59

Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини