Засуджено колишнього працівника міліції
Апеляційний суд Чернігівської області залишив у силі вирок Ріпкинського районного суду, яким колишнього працівника міліції засуджено за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 190, ч. 4 ст. 27, ч. 1 ст. 369 КК України.
Встановлено, що дільничний інспектор, використовуючи свій статус працівника правоохоронного органу, запевнив громадянина, що за грошову винагороду вирішить зі службовими особами райвідділу міліції питання закриття кримінального провадження відносно нього.
Однак уповноваженим на прийняття будь-яких процесуальних рішень у провадженні не був, а грошові кошти мав намір залишити собі. При отриманні 2 тис дол США він і був викритий працівниками прокуратури та УСБУ в області.
За вчинені злочини колишнього дільничного інспектора засуджено до 2 років 6 місяців обмеження волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах України строком на 2 роки.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.