На вимогу прокуратури приміщення школи повернуто судом
Органи прокуратури Чернігівщини принципово довели свою правову позицію у справі про повернення в комунальну власність частини приміщення однієї із шкіл Чернігівського району.
Київським апеляційним господарським судом залишено в силі рішення суду першої інстанції, яким задоволено позов прокурора.
Як встановлено, ПАТ «Укртелеком» в особі Чернігівської філії після закінчення договору оренди майна продовжував використовувати нежитлове приміщення школи.
Неодноразові звернення відділу освіти про звільнення займаної території ПАТ «Укртелеком» залишило поза увагою.
Довідково: з урахуванням особливостей правового режиму майна закладів освіти законодавцем заборонено зміну цільового призначення таких приміщень (ст. 63 ЗаконуУкраїни «Про освіту»).
Останні новини Чернігівщини
Виставка світлин «Краса світу» Леоніда Лаврика 10:16
18 квітня в читальній залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин «Краса світу» члена Національної спілки фотохудожників України Леоніда Лаврика.
Життя, загартоване війною: історія переселенки, яка обрала працю на перемогу 08:15
Їй би сьогодні просто радіти життю — обіймати дітей (їх у неї четверо), тішитися вісьмома онуками, будувати плани на завтра. Але війна переписала її долю…
Чернігівські кікбоксери — серед найкращих в Україні! 08:14
З 15 до 18 квітня у Луцьку відбулися Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих та Всеукраїнський турнір серед юніорів, юнаків і дітей.
22 квітня: цей день в Україні і світі 08:12
День 1519 Російська агресія - Day 1519 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.