Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 15:10:17

З перевіркою виконання ремонтних робіт до освітнього та медичних закладів Чернігівського району

21.11.2015   08:35

Чимало об’єктів в Чернігові та районі реконструюється за державний кошт. Хід робіт на них сьогодні перевіряв перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич та фахівці Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури і Управління капітального будівництва ОДА.

Зокрема у селі Старий Білоус реконструюють приміщення школи під дитячий садок-яслі на 50 місць. Проект передбачає застосування енергозберігаючих технологій: утеплення стін, горища та підлоги, будівництво котельні на твердих видах палива. Варто зазначити, що на це залучено більше 4 мільйонів гривень з державного фонду регіонального розвитку, є і співфінансування з місцевого бюджету — близько п’ятисот тисяч гривень.

— Щороку в селі народжується до 20 дітей. Відсутність дошкільного навчального закладу, створює соціальну напругу в громаді, оскільки дітей доводиться віддавати до навчальних закладів обласного центру, – зазначив Леонід Сахневич. — Облдержадміністрація зробить все можливе, аби якомога швидше зробити життя малечі та їх батьків комфортнішим.

Покращаться цьогоріч умови проживання і для людей похилого віку. Наразі частина фінансів обласного та державного бюджетів направлена на ремонт покрівлі першого корпусу Чернігівського геріатричного пансіонату.

Будівельні роботи ведуться і в хірургічному корпусі КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня». Деякі приміщення готують для демонтажу, планується і монтаж обладнання, трубопроводів системи опалення, водопостачання та водовідведення. На ці потреби виділено 4,4 мільйони гривень державних та майже 500 тисяч гривень обласних коштів.

Працюють і над реконструкцією приміщень Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Найбільше зусиль зараз докладається для створення повноцінного диспетчерського пункту на 12 робочих місць, де цілодобово прийматимуться та фіксуватимуться виклики швидкої допомоги.

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.