Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 06:43:51

З перевіркою виконання ремонтних робіт до освітнього та медичних закладів Чернігівського району

21.11.2015   08:35

Чимало об’єктів в Чернігові та районі реконструюється за державний кошт. Хід робіт на них сьогодні перевіряв перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич та фахівці Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури і Управління капітального будівництва ОДА.

Зокрема у селі Старий Білоус реконструюють приміщення школи під дитячий садок-яслі на 50 місць. Проект передбачає застосування енергозберігаючих технологій: утеплення стін, горища та підлоги, будівництво котельні на твердих видах палива. Варто зазначити, що на це залучено більше 4 мільйонів гривень з державного фонду регіонального розвитку, є і співфінансування з місцевого бюджету — близько п’ятисот тисяч гривень.

— Щороку в селі народжується до 20 дітей. Відсутність дошкільного навчального закладу, створює соціальну напругу в громаді, оскільки дітей доводиться віддавати до навчальних закладів обласного центру, – зазначив Леонід Сахневич. — Облдержадміністрація зробить все можливе, аби якомога швидше зробити життя малечі та їх батьків комфортнішим.

Покращаться цьогоріч умови проживання і для людей похилого віку. Наразі частина фінансів обласного та державного бюджетів направлена на ремонт покрівлі першого корпусу Чернігівського геріатричного пансіонату.

Будівельні роботи ведуться і в хірургічному корпусі КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня». Деякі приміщення готують для демонтажу, планується і монтаж обладнання, трубопроводів системи опалення, водопостачання та водовідведення. На ці потреби виділено 4,4 мільйони гривень державних та майже 500 тисяч гривень обласних коштів.

Працюють і над реконструкцією приміщень Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Найбільше зусиль зараз докладається для створення повноцінного диспетчерського пункту на 12 робочих місць, де цілодобово прийматимуться та фіксуватимуться виклики швидкої допомоги.

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини