Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 22 травня, 14:47:46

VII акція Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”

20.03.2012   08:50

19 березня відбулося засідання прес-клубу “Ділове слово”, присвячене організації та проведенню в Чернігівській області VII благодійної акції “Серце до серця”. У роботі прес-клубу взяли участь начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Оксана Сердюк, члени організаційного комітету з проведення Всеукраїнської акції, представники Всеукраїнського благодійного фонду “Від серця до серця”, засобів масової інформації.

Наголошувалося, що сьома щорічна Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця” пройде з 16 квітня по 6 травня 2012 року. Захід проводитиметься в усіх загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладах, а також на підприємствах, організаціях та установах різних форм власності.

Оксана Сердюк повідомила, що обласна державна адміністрація всіляко підтримує проведення благодійної акції у Чернігівській області. Дуже важливо, що подібні акції допомагають конкретним людям, об’єднують молодь у волонтерський рух та спонукають громаду до благодійності.

У 2012 році, як і у минулому, метою акції на Чернігівщині визначено збір коштів на підтримку медичного забезпечення дітей, які хворіють на цукровий діабет, а саме – на придбання інсулінових помп.

Заступник голови Правління Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця” Катерина Бартецька ознайомила присутніх із планом і порядком організації та проведення VІІ щорічної Всеукраїнської акції “Серце до серця”. У цьогорічній акції по збору коштів для дітей, хворих на цукровий діабет, будуть брати участь близько 50 тисяч волонтерів з усієї Україні. З 16 квітня вони збиратимуть кошти в опломбовані картонні ящики у всіх населених пунктах України.

Окрім збору коштів, Фонд залучатиме до роботи активну та ініціативну молодь. Заплановано ряд заходів для розвитку волонтерського руху. Зокрема, у планах організаторів провести фестиваль, в якому візьме участь 20 тисяч волонтерів з усієї України.

Детальніше про інсулінові помпи, на які збираються кошти, розповіла головний позаштатний спеціаліст з дитячої ендокринології управління охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Захарович. Інсулінова помпа – це медичний пристрій для введення інсуліну при лікуванні цукрового діабету. Вона є альтернативою багаторазовим щоденним ін’єкціям інсуліну інсуліновим шприцом. За словами Людмили Захарович, у Чернігівський області 186 дітей, хворих на діабет, серед них 18 – віком до 6 років.

Студентка Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, регіональний представник Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця” та координатор акції по Чернігівській області Ольга Кукуюк розповіла про роль студентської молоді у проведенні акції.

За результатами проведення з 1 по 15 травня 2011 року VI Всеукраїнської акції „Серце до серця” для надання допомоги дітям хворим на цукровий діабет спільними зусиллями волонтерів, організаторів в Україні було зібрано понад 4,1 млн. грн. На кошти, які було зібрано від Чернігівського регіону, закуплено інсулінову помпу для дитини, хворої на цукровий діабет.

Рахунок для благодійних внесків:

Р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ “Кредобанк”, МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227

Найменування платежу:“__________ область (місто). Благодійний внесок”.

Загальна сума зібраних коштів буде оприлюднена у засобах масової інформації.

Контроль зібраних коштів здійснюватиметься Наглядовою Радою Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”, а також відповідними органами державної влади. Кожен бажаючий може контролювати рух коштів через Інтернет-сторінку Фонду (www.fsds.in.ua). Також на веб-сторінці буде розміщена інформація про загальну суму зібраних коштів та роз’яснення витрат на придбання медичного обладнання, адресу його встановлення.

Останні новини Чернігівщини

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома 15:59

Виявлятимуть та усуватимуть пориви та пошкодження систем опалення будинків, які могли утворитися після замерзання і розмерзання внутрішньобудинкових теплових мереж у той час, коли Чернігів був під прицілом російської артилерії та авіації.

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень 15:53

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю затримали 32-річного мешканця Прилук, у якого виявили загалом 7 кілограмів психотропних речовин та наркотичних засобів. Затриманому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ 15:46

КЕП "Чернігівска ТЕЦ" повідомляє, що гаряча вода, як раніше було заявлено, з 20 травня в будинки та установи міста подаватись не буде.

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ»

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ» 15:43

Укрзалізниця призначає новий двогрупний поїзд та з’єднує Суми та Чернігів з Івано-Франківськом.