Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 вересня, 02:19:44

Прикордонники врятували чоловіка

14.11.2015   10:57

Вчора надвечір, близько 16.30 до відділу прикордонної служби «Дніпровське» звернувся голова Дніпровської сільської ради з проханням допомогти розшукати 77-річного місцевого жителя Михайла Ігнатовича Луговського, який ще о 9-й ранку пішов до лісу за грибами і досі не повернувся.

Прикордонники негайно сповістили про це всі необхідні служби та керівників громадських формувань з охорони державного кордону.
 
Негайно, не чекаючи прибуття рятувальників та представників інших служб, до відділу прикордонної служби «Дніпровське» викликали всіх вільних від служби військовослужбовців, задіяли резерв відділу, з яких сформували кілька пошукових груп, до яких приєдналися і добровольці з числа місцевих жителів. За 40 хвилин сформовані групи, екіпіровані всім необхідним для пошуку в темну пору доби, вирушили до місця події. Рятувальну операцію особисто очолив начальник відділу капітан Віталій Кучерявий.

Вже за 2 години однією з груп, на чолі зі старшим лейтенантом Олексієм Жовтоножуком, в 5 км від села, в лісосмузі, вдалося знайти Михайла Луговського.

Прикордонники доставили блукача до місця проживання. Наразі чоловік перебуває вдома, стан його здоров’я задовільний.

Останні новини Чернігівщини

У чернігівському ветеранському просторі святкували День борщу 16:04

Вже традиційно у другу суботу вересня українці відзначають День борщу.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00

Протягом минулої доби зареєстровано 23 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 22 пожежі.

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” та ОВА запускають освітні заходи для громад Чернігівської області 15:58

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” спільно з Чернігівською обласною військовою адміністрацією розпочинає серію навчальних заходів для представників органів місцевого самоврядування громад Чернігівської області.

Презентація артбуку "Етноекзистенція" 15:55

11 вересня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація артбуку "Етноекзистенція", автори-упорядники якого – прилуцькі історики і краєзнавці Віктор Моренець та Ігор Павлюченко.

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.