Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 14:57:52

Чернігівська область: протягом минулих вихідних вогнеборці ліквідували 4 пожежі, що сталися з причини несправності пічного опалення

12.10.2015   16:48Агенцiя

У зв’язку з різким зниженням температури повітря, громадяни інтенсивно почали використовувати прилади опалення, що підвищує ризик виникнення пожеж.

Протягом 10-11 жовтня на території Чернігівської області вогнеборці ліквідували 4 пожежі, що виникли з причини порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації приладів пічного опалення.

10 жовтня о 21:04 у райцентрі Короп до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку. За 2 хвилини на місце події прибув пожежно-рятувальний підрозділ. На той момент вогнем була охоплена одна із житлових кімнат помешкання. Оперативно о 21:02 пожежу локалізували, а о 21:32 ліквідували та врятували від повного знищення вогнем житловий будинок.  Ймовірною причиною пожежі послужило загоряння від теплового впливу домашніх речей на ліжку, яке розташовувалось впритул  від пічного опалення.

У с. Киселівка Менського району причиною загоряння житлового будинку послужили тріщини в димарі, через які іскри потрапили на горючі матеріали та призвели до пожежі.
11 жовтня о 14:41 у м. Чернігові до оперативно-координаційного центру обласного Управління ДСНС надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку по 3 пров. Ворошилова. За викликом через 5 хвилин на місці події прибуло три відділення пожежно-рятувальних підрозділів міста. У цей час палав дах житлового будинку. Гасіння пожежі тривало майже 2,5 години. Вогнем знищено покрівлю, перекриття  будинку на площі 30 кв.м та пошкоджено стіни на площі 30 кв.м. За попередньою версією, причиною пожежі послужило те, що господар влаштував прилади опалення з порушеннями вимог правил пожежної безпеки, що врешті-решт і призвело до загоряння.

У зв’язку з цим Управління ДСНС у Чернігівській області звертається до громадян з проханням дотримуватись вимог правил пожежної безпеки під час експлуатації приладів пічного опалення. Ще до початку їх використання слід почистити димарі від сажі, зашпарувати тріщини та побілити печі. Не залишайте печі без нагляду та не доручайте нагляд за ними дітям. Не розміщуйте впритул до печей та камінів легкозаймисті речі, меблі або запас дров. Пам’ятайте! Виконання цих простих, але вкрай необхідних правил, допоможе зберегти від пожеж ваше житло, майно та, найголовніше, життя!

УДСНС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини