Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 листопада, 21:11:44

У Чернігові опалювальний сезон розпочнеться з 10 жовтня

09.10.2015   20:00

Опалювальний сезон 2015-2016 років у Чернігові розпочнеться із 10 жовтня. Відповідне розпорядження підписав сьогодні міський голова Олександр Соколов.

Згідно з документом, керівникам публічного акціонерного товариства "Облтеплокомуненерго", комунального енергогенеруючого підрозділу "Чернігівська теплоелектроцентраль" ТОВ фірми "ТехНова", приватного підприємства "Спеціальна енергетична компанія", публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації "Чернігівгаз", підприємствам та організаціям міста, що мають на балансі відомчі котельні, доручено розпочати опалювальний сезон 2015 – 2016 років та подавати тепло з урахуванням середньодобової температури зовнішнього повітря з 0 годин 10 жовтня.

Для споживачів, що користуються індивідуальним газовим опаленням, опалювальний сезон визначено з 10 жовтня 2015 року до 15 квітня 2016 року.

Також у розпорядженні рекомендовано керівникам житлово-експлуатаційних підприємств міської ради, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та іншим організаціям, статутом яких передбачена діяльність з надання житлово-комунальних послуг, спільно з теплопостачальними організаціями шляхом обходу квартир провести роз’яснювальну роботу з боржниками про необхідність термінового погашення заборгованості за опалення, гаряче водопостачання та інші комунальні послуги.

Останні новини Чернігівщини

На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52

В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.

Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34

Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ

В Україні запрацював  Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.

На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10

Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».

Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44

Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини