Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 10:54:51

Важкою виявляється підготовка до сезону опалення в Чернігові

23.09.2015   16:39Агенцiя

Прес-конференція голови правління «Чернігівобленерго» з приводу підготовки до сезону опалення відбулася 22 вересня в центральному офісі організації.

На ній було обговорено рівень навантаження на енергосистему, графіки обмежень та аварійних відключень електроенергії.

Володимир Ткач, виконуючий обов’язки голови правління «Чернігівобленерго», повідомив про певні складнощі в підготовці до сезону опалення який головними причинами вважає заборгованість підприємств, споживачів та велику кількість дерев які заважають лінії електромереж. Понад 60 мільйонів гривень – саме стільки становить загальний борг підприємств перед «Чернігівобленерго».

Як варіант економії було запропоновано використовувати активні електронні прилади в нічній час після 23:00 до 7:00 ранку, що дасть змогу економити до 50 % електроенергії. Проте при цьому треба встановити спеціалізований лічильник.

«Енергозбереження серед населення є досить актуальним. Від більшої поінформованості з приводу електроенергії виграють всі, адже економне використання ресурсів дає змогу заощадити власні кошти і допомогти державі. Громадянська мережа ОПОРА наголошує на проведенні масштабної інформаційної кампанії за підтримки підприємств, які надають відповідні послуги, задля підвищення обізнаності всього населення та покращення відносин між надавачами послуг і споживачами», – наголошує місцевий координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталя Висіканець.

Марія Стронська

Останні новини Чернігівщини

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ 10:10

За результатами перевірок упереджено безпідставно задекларовану до відшкодування суму ПДВ у розмірі 63,5 млн гривень.

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі 09:46

До Дня Збройних Сил України мають заселити військовослужбовців-контрактників в перший із трьох гуртожитків поліпшеного типу в Гончарівському гарнізоні, що на Чернігівщині.

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу 09:32

19 листопада в приміщенні Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено навчальний семінар “Модуль "Кабінет адвоката БПД".

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон 09:17

Після закінчення робіт з реконструкції Держархбудінспекція прийняла в експлуатацію оновлений стадіон Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Юність» в місті Чернігові.

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА 09:05

На 1 жовтня 2019 року чисельність наявного населення Чернігівської області, за оцінкою, становила 995,1 тис. осіб. Дві третини з них проживали в міських поселеннях.