Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 серпня, 04:29:24

Ветеран міліції зібрав у школу доньку-першокласницю загиблого бійця батальйону "Чернігів"

02.09.2015   15:19Агенцiя

Підполковник міліції у відставці Анатолій Тарасенко (нині директор фірми) з власної волі взяв шефство над родиною загиблого бійця батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Чернігів» Андрія Іщенка.

Як розповідає Анатолій Тарасенко, бажання реально чимсь допомогти родині бійця батальйону «Чернігів», загиблого в листопаді минулого року в Станиці Луганській, виникла після перегляду сюжету про пам’ятні заходи в УМВС з вшанування родин загиблих правоохоронців.

Анатолій Олександрович зв’язався із колегами з УМВС в Чернігівській області та з’ясував, що якраз цього року донька загиблого на Донбасі Андрія Іщенка Настя іде в перший клас.

Довго не розмірковуючи, підприємець зустрівся з родиною першокласниці, дізнався про першочергові потреби першокласниці і разом з мамою дівчинки Світланою направився по магазинах. Колишній міліціонер купив дівчинці канцелярське приладдя, рюкзак та одяг, витративши на все 4 тисячі гривень.

Підполковник у відставці Анатолій Тарасенко вважає, що наше мирне життя в тилу можливе тільки тому, що там, на передовій, земляки боронять Україну від навали російсько-терористичних військ. І підтримка родин загиблих правоохоронців – наш священний обов’язок.

Першокласниця Настя запевнила благодійника, що добре навчатиметься. У свою чергу Анатолій Олександрович пообіцяв допомагати родині до досягнення Настею 18-річчя.

Останні новини Чернігівщини

У Гончарівській громаді запрацювало відділення стаціонарного догляду 13:06

Цьогоріч у червні на базі Гончарівського ЦНСП запрацювало відділення стаціонарного догляду. З робочим візитом його відвідав начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус.

Робота є!

Робота є! 12:56

За сім місяців поточного року 2,7 тис. роботодавців області поінформували службу зайнятості про наявність вільних робочих місць. Загальна кількість заявлених ними вакансій склала майже 6 тисяч.

Чернігівська спортсменка Ангеліна Лисенко — бронзова призерка Всесвітніх ігор-2025! 12:24

З 7 до 17 серпня у місті Ченду (Китай) тривають Всесвітні ігри-2025.

Бахмацькі поліцейські затримали чоловіка, який незаконно зберігав боєприпаси

Бахмацькі поліцейські затримали чоловіка, який незаконно зберігав боєприпаси 11:18

Під час санкціонованого обшуку в одному з домогосподарств Ніжинського району поліцейські виявили та вилучили ручні гранати із запалами, патрони та пістолет. Зловмисника затримано, йому загрожує до 7 років позбавлення волі.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія мотоцикла, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу у 11 разів 11:16

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 32-річного водія мотоциклу, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини