Прокурором Чернігівської області Віктором Носенком проведено виїзний прийом громадян
Прокурором Чернігівської області Віктором Носенком вчора проведено особистий прийом громадян у м. Ічня.
Прийняті звернення ічнянців стосувалися земельних питань, розслідування кримінальних проваджень, порядку стягнення коштів за завдану шкоду тощо.
Наступний виїзний прийом громадян за місцем проживання буде проведений заступником прокурора області Сергієм Івашком 27 серпня в м. Корюківка.
З актуальним графіком таких виїздів, а також розкладом прийому громадян у прокуратурі Чернігівської області та іншою інформацією щодо прийому звернень можна ознайомитись у розділі «Приймальня громадян» на офіційному веб-сайті прокуратури Чернігівської області: http://chrg.gp.gov.ua/ua/timetable.html
Особистому прийому громадян, у тому числі за місцем їх проживання, керівництвом прокуратури області приділяється значна увага. З початку року правом звернутися до керівників прокуратури в такий спосіб та викласти їм свої заяви і скарги в ході особистого спілкування скористалося більш як дві тисячі громадян. 251 заявника прийнято безпосередньо прокурором області.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.
Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55
Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).
Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44
Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.