Військовою прокуратурою розпочато розслідування недбалого ставлення до військової служби, яким державі завдано збитків на 1 млн грн
28 липня 2015 року військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Центрального регіону України розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 425 КК України
Встановлено, що впродовж поточного року службовими особами однієї з військових частин внаслідок неналежного оформлення документів про звільнення 170 військовослужбовців при проведенні заходів демобілізації понаднормово необґрунтовано здійснено видатки на рахунки при звільненні. У наказах про звільнення військовослужбовців з військової служби та зарахування їх на військовий облік до відповідних військових комісаріатів, що підготовлені та подані до фінансово-економічної служби військової частини, дати звільнення не відповідали дійсності, що спричинило переплату бюджетних коштів та збитки державі в сумі понад 272 тис грн.
Окрім того, внаслідок несвоєчасного зняття з продовольчого забезпечення військовослужбовців, що вибували на лікування, до нового місця служби, допущено перевитрату бюджетних коштів в рахунок оплати послуг суб’єкта господарювання, що надає послуги з харчування особового складу, на суму понад 734 тис грн.
Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression