В озері потонув чоловік
25 липня у Чернігові до міської рятувальної станції № 1 надійшло повідомлення про те, що в озері поблизу с. Роїще Чернігівського району потонув чоловік.
Близько 12:30 рятувальники знайшли у водоймі тіло 38-річного жителя м. Чернігова та підняли його на поверхню. Усі обставини трагедії з’ясовують правоохоронні органи.
У зв’язку з цим, рятувальники звертаються до населення з проханням дотримуватися правил безпечної поведінки під час риболовлі та відпочинку біля водойм. Дбайте про власну безпеку.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран із Ніжина за грантові кошти відкрив шиномонтаж і розширив послуги діючого СТО 14:52
Олександр Захаров захоплювався автомобілями змалечку. Це передалося йому від тата, який все життя пропрацював за кермом.
Яких груп крові бракує в лікарнях Чернігівщини цього тижня 14:50
У лікарнях Чернігова та області — дефіцит донорської крові таких груп: 2 з позитивним резусом, 4 — з негативним.
«Тримай емоції під контролем». Чернігівців запрошують на тренінг із емоційного інтелекту: деталі 14:48
У Чернігові на базі освітньо-культурного та волонтерського Гончаренко центру проведуть безоплатний тренінг з емоційного інтелекту. Містяни розкажуть, як розпізнавати власні емоції, розуміти їхній вплив на поведінку та ефективно будувати стосунки з оточенням.
У Чернігівській області зареєстровано 6 мінікомпаній 14:17
У січні 2025 року у Чернігівській області здобувачі освіти створили 6 навчальних мінікомпаній на базі 6 закладів освіти, що беруть участь у навчальній програмі з розвитку підприємництва «Компанія» від Junior Achievement Ukraine.
Професія за державний кошт 13:33
Служба зайнятості - це сервісна установа, яка пропонує можливості. У цьому переконалася чернігівка Ірина Кондратенко, яка скористалася однією з них - отримала ваучер на навчання.