У водоймищі знайшли потопельника
25 червня в каналі поблизу с. Жавинка Чернігівського району місцеві жителі, проходивши повз водойми, побачили тіло чоловіка на поверхні та й витягли його на берег.

Їм виявився 27-річний односелець. Як з’ясувалося, напередодні ввечері, він приходив додому в стані сильного алкогольного сп’яніння та казав що піде купатися до місцевої водойми. Ночувати він так і не прийшов. Наразі правоохоронці з’ясовують причини загибелі чоловіка.
Нагадаємо, що з початку року на водоймах Чернігівщини потонуло 23 людини. Більшість трагічних випадків трапляється через елементарне недотримання правил безпечної поведінки. У зв’язку з цим, Управління ДСНС в області звертається до кожного громадянина з проханням відповідально ставитися до власного життя та здоров’я!
Пам’ятайте, що купатися дозволяється тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях. Під час купання розраховуйте сили та не запливайте далеко від берега. Постійно слідкуйте за розвагами дітей та не залишайте їх без нагляду. Не влаштовуйте небезпечні ігри на воді та ні в якому разі не заходьте у воду в нетверезому стані!
Останні новини Чернігівщини
Чи буде враховано до сукупного доходу сім'ї при призначенні житлової субсидії грошова допомога «Пакунок школяра»? 11:38
Житлова субсидія обчислюється з урахуванням середньомісячного сукупного доходу домогосподарства.

На Новгород-Сіверщині через атаку БпЛА без світла залишилися понад 50 населених пунктів 11:36
Внаслідок ворожої атаки без електропостачання опинилися 51 населений пункт Новгород-Сіверської громади.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:22
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Шахрайство з компенсацією за пошкоджене житло: перед судом постануть двоє зловмисників з Ніжинського району 11:21
Поліцейські завершили досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактами шахрайського заволодіння бюджетними коштами, які були виділені двом мешканцям сіл у Ніжинському районі в рамках програми компенсації за зруйноване чи пошкоджене житло внаслідок бойових дій.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: ще чотири громади області – з новими партнерами 09:55
Меморандуми про співробітництво у межах третього етапу проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» підписали сьогодні чотири пари громад. Відтак партнером Городнянської громади стала Славутська з Хмельницької області, Менської – Житомирська, Сновської – Гребінківська з Полтавщини та Плисківської – Жванецька з Хмельниччини.