Прокуратурою Чернігівської області черговий раз попереджено незаконне надання землі
Органи прокуратури області вживають заходи щодо повернення державі земель сільськогосподарського призначення, які незаконно роздані, та щодо яких кілька років тому почато, але так і не завершено процедуру передачі в оренду.

За позовом прокуратури Чернігівської області окружний адміністративний суд своїм рішенням від 24 червня визнав протиправними та скасував розпорядження Чернігівської районної державної адміністрації, якими з порушенням законодавства фізичній особі надано дозволи на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду площею понад 800 га на території кількох сільських рад Чернігівського району.
Майбутнім орендарем не обґрунтовано потреби в отриманні саме таких значних площ земельних ділянок, не зазначено перспективи та можливість такої діяльності, як того вимагає Закон України «Про фермерське господарство».
Попри те, що пройшло більш ніж чотири роки, документацію із землеустрою для затвердження не подано, договори оренди земель не укладено.
Законний обробіток землі не здійснювався, а бюджет втрачав значні надходження у вигляді орендної плати.
Останні новини Чернігівщини
Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16
З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Ринок праці мовою цифр 11:57
Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу 11:50
За публічного обвинувачення прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури визнано винним майстра лісу підприємства лісокористувача, що входить до сфери управління ДП «Ліси України» у службовій недбалості, яка завдала істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України).

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом 11:37
Кожен підприємець на старті потребує підтримки та порад від досвідчених фахівців. Вчора під час онлайн-заходу для учасників програми REDpreneurUA консультації надавала фахівець Чернігівського регіонального офісу підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні».