Міліція затримала зловмисника, який ножем поранив дачника
Працівники Чернігівського райвідділу УМВС затримали чоловіка, який спочатку обікрав потерпілого, а потім завдав йому ножового поранення.
![](/uploads/638-m.jpg)
Як розповів тимчасово виконуючий обов'язки начальника Чернігівського РВ УМВС підполковник міліції Сергій Довгопол, до чергової частини надійшла інформація, що з села Малійки до Славутицької лікарні (Київська область) доставлено потерпілого з проникаючим ножовим пораненням.
На місце пригоди та в лікарню виїхали керівництво райвідділу, слідчо-оперативна група та дільничні інспектори міліції. Вже безпосередньо в селі було встановлено, що ножове поранення 52-річному жителю Славутича завдав місцевий нероба, раніше судимий за крадіжки.
Провівши подворові обходи селянських господарств та опитавши свідків, міліція встановила, що у пораненого напередодні сталася крадіжка. З господарської будівлі зникли зварювальний апарат та ще деякий електроінструмент.
Потерпілий мешканець Славутича, який в цей час гостював у батьків, наступного дня побачив, як сільський нероба тягне вулицею схожий апарат. Зав'язалася сварка.
В ході конфлікту 27-річний місцевий житель дістав ножа та вдарив ним потерпілого в живіт, після чого втік на болото. Селяни показали правоохоронцям куди побіг зловмисник і разом з міліціонерами почали пошуки негідника.
Через кілька годин підозрюваний був знайдений та відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України затриманий до ізолятора тимчасового тримання. Молодик у скоєному зізнався та дав правдиві свідчення. Після затримання з'ясувалося, що той перебував у розшуку Славутицьким міським відділом міліції за ряд крадіжок, скоєних у цьому місті.
Інформацію про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України (тяжкі тілесні ушкодження), що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.