Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 22:42:35

Вогнеборці ліквідували пожежу в господарчій будівлі

29.05.2015   07:44

27 травня о 10:10 у Ріпкинському районі до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі в с. Вороб'їв.

За викликом до місця пригоди з селища Любеч прибуло відділення 6-го професійного пожежного посту, які о 10:50 локалізували, а 11:30 остаточно ліквідували пожежу.

Полум'ям знищено покрівлю та перекриття господарчої будівлі, пошкоджено речі домашнього вжитку. Ймовірною причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем 74-річної співмешканки господаря.

Тому, рятувальники звертаються до громадян з проханням дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки. Не випробовуйте долю, бережіть своє життя та майно від пожеж.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини