На кордоні в Чернігівській області вилучено метамфетамін
В міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Нові Яриловичі» під час оформлення на в’їзд в Україну рейсового автобусу сполученням «Мінськ - Київ» увагу правоохоронців привернув до себе 37-річний громадянин України.
“Нові Яриловичі”
Підозри, що виникли стосовно даного пасажира, виявилися не безпідставними. У ході спільного прикордонно-митного огляду багажу пасажира, в присутності співробітників СБУ, за допомогою службового собаки Бакса, спочатку в курточці пасажира виявили пакунок з порошком білого кольору, вагою близько 200 грамів.
Згодом в рюкзаку знайшли ще один пакунок вагою вже 400 грамів. За попереднім аналізом встановлено, що виявлена порошкоподібна речовина є метамфетаміном.
Правопорушника та виявлену заборонену речовину передано співробітникам управління СБУ в Чернігівській області, проводяться слідчі дії по встановленню обставин скоєння правопорушення.
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.