Затримано чоловіка, який порізав співмешканку і кума
Співробітники Чернігівського райвідділу міліції затримали чоловіка, який завдав ножових поранень спочатку своїй співмешканці, а потім і куму.
Як розповів тимчасово виконуючий обов'язки начальника Чернігівського райвідділу УМВС підполковник міліції Сергій Довгопол, 17 травня до чергової частини звернулася 60-річна жителька району.
Вона повідомила, що зять завдав ножових поранень її дочці, а потім і куму, після чого з місця пригоди зник. На місце злочину виїхала слідчо-оперативна група та керівництво райвідділу. Також в село були направлені оперативники карного розшуку та дільничні.
В ході проведення оперативно-розшукових заходів було встановлено, що потерпіла зі своїм співмешканцем приїхала в гості до матері. Під час святкування між подружжям виник скандал на ґрунті ревнощів. Співмешканець звинуватив свою жінку у невірності та намагався її побити. Співмешканка вирвалася від нападника та втекла до свого кума.
Там її знайшов чоловік та порізав ножем. Кинувшись захищати родичку, кум теж отримав декілька проникаючих ножових поранень.
Паралельно з опитуванням можливих свідків пригоди та подвірними обходами селянських господарств, оперативники вирішили перекрити можливий шлях до втечі зловмисника - залізницю. Саме на пероні зупиночної платформи (5 кілометрів від села) правоохоронці і затримали підозрюваного, який вже збирався сісти в електропотяг.
За словами керівника Чернігівського райвідділу внутрішніх справ підполковника міліції Сергія Довгопола, підозрюваний в скоєному зізнався та дав правдиві свідчення. Вилучені речові докази.
Згідно статті 208 Кримінального процесуального кодексу України зловмисник затриманий до ізолятора тимчасового тримання. Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження), що передбачає позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років.
Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01
Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.
Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56
З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.
20 березня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.