Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 10:19:16

Прокуратура разом з притягненням порубника лісу до кримінальної відповідальності добивається відшкодування ним завданих збитків

06.05.2015   10:20

Прокуратурою Чернігівського району заявлено позов до господарського суду про відшкодування шкоди, завданої незаконною порубкою лісу, який перебуває у постійному користуванні ДП «Чернігіврайагроліс».

При проведенні рейдової перевірки працівниками галузевого управління Держекоінспекції встановлено, що напри кінці минулого року на території Боромиківської сільської ради одне з сільськогосподарських підприємств здійснило рубку 176 ростучих дерев листяних порід без наявності дозвільних документів. Спричинено шкоду на суму понад 340 тис грн.
 
Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка лісу). Досудове розслідування триває.
 
Зібрані матеріали дають підстави в суді довести незаконність дій господарства та стягнути з нього спричинену шкоду на користь державного та місцевого бюджетів.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.