Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 09:50:34

Прикордонники виявили 60 кілограмів гашишу та марихуани

30.04.2015   15:03

На Чернігівщині в міжнародному пункті пропуску «Нові Яриловичі» співробітники Держприкордонслужби спільно з працівниками митниці виявили майже 60 кілограмів наркотичних засобів. Їх намагався перевезти через кордон громадянин Молдови.

Чоловік прямував на виїзд з України автомобілем «Мерседес», однак під час перевірки службовий собака своєю поведінкою показав, що в авто можливо є наркотичні засоби.

Авто вивели з загального потоку на направили на поглиблений огляд, який був проведений спільною оглядовою групою з прикордонників, митників та співробітників СБУ. Використовуючи технічні засоби перевірки, міжвідомча група в паливному баку автомобіля знайшла поліетиленові пакунки з рослинною речовиною.

Намагаючись уникнути відповідальності молдованин спробував «вирішити» питання за грошову винагороду у розмірі 5 тис. доларів США. Розуміючи, що йому це не вдасться, у ході опитування 44-річний чоловік повідомив про наявність у баку близько 20 кг марихуани.

Насправді в паливному баку виявили 49 пластикових пакунків та 3 пластикові пляшки, в яких було 56,8 кілограмів гашиша та марихуана.

Подальші перевірочні дії щодо затриманого громадянина Молдови та експертизи виявленої речовини проводитимуться співробітниками СБУ.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.