Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 лютого, 22:15:34

З Чернігівського гарнізону розпочалося практичне впровадження нової системи внутрішнього контролю у військових частинах

29.04.2015   11:38Агенцiя

У Чернігові, під головуванням директора Департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю Міністерства оборони України Марини Бариніної проводиться перший виїзний тренінг-практикум під назвою «Внутрішній контроль: практичні аспекти».

Захід організовано за фінансової підтримки Міністерства оборони Великобританії та Програми НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу.

Слухачами виїзного тренінгу-практикуму стали командири військових частин та установ Чернігівського гарнізону, офіцери й працівники Північно-східного територіального управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю та військові фінансисти.

Розпочинаючи захід, Марина Бариніна зазначила, що пріоритетним завданням Департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю сьогодні є забезпечення керівництва Міноборони та Генштабу ЗС України об’єктивною та незалежною інформацією про стан контрольованості фінансових, матеріальних та інших ресурсів, що виділяються на всебічне забезпечення проведення антитерористичної операції, для прийняття управлінських рішень.

— Сьогодні ми розпочали цикл заходів, які присвячені побудові системи внутрішнього контролю у військових частинах, організаціях та установах в різних регіонах України. Наша мета розказати, показати та донести інформацію військовим керівникам як правильно побудувати таку систему, щоб в подальшому, коли прийдуть з перевіркою внутрішні аудитори, ревізори, представники фінансової інспекції чи рахункової палати, було знайдено якомога менше порушень. Саме з Чернігівського гарнізону розпочинається практичне впровадження цієї нової системи. А сам курс, спеціально розроблений компанією Hock Training Ukraine спільно з внутрішніми аудиторами оборонного відомства, — розповіла Марина Бариніна.

Під час заходу присутні розглядають питання, що стосуються досягнення стандартів відповідального управління і внутрішнього контролю, побудови доброчесності та зниження корупційних ризиків, практичного застосування компонентів моделі COSO IC і COSO ERM, процесів закупівель, управління персоналом, комплексним забезпеченням АТО та ремонту і технічного обслуговування військової техніки.
Крім цього, слухачі відпрацьовують ряд практичних завдань.

За інформацією Регіонального медіа-центру МО України (м. Чернігів)

Останні новини Чернігівщини

Громадська ініціатива

Громадська ініціатива "Друзі Патрона" запустила благодійний продаж NFT-колекції на основі дитячих малюнків 22:11

У жовтні 2022 року в Бучанському районі Київської області стартував проєкт «Мінна Небезпека» від Червоного Хреста, який очолив Олександр Товстоног.

Львівський апеляційний суд заборонив Владиславу Атрошенку обіймати посаду міського голови Чернігова протягом року

Львівський апеляційний суд заборонив Владиславу Атрошенку обіймати посаду міського голови Чернігова протягом року 12:43

Міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку заборонили обіймати відповідну посаду строком на один рік.

За матеріалами СБУ судитимуть російського агента, який збирав інформацію про переміщення ЗСУ 10:09

Слідчі Управління СБ України в Чернігівській області завершили досудове розслідування стосовно мешканця прикордоння, який приховано збирав інформацію про місця дислокації та переміщення українських військ на території Чернігівщини та Київщини.

«Слугу Народу» на Чернігівщині очолив В’ячеслав Чаус

«Слугу Народу» на Чернігівщині очолив В’ячеслав Чаус 09:55

Обов’язки голови Чернігівської обласної організації партії «Слуга Народу» покладено на В’ячеслава Чауса, який є головою Чернігівської ОВА.

1 лютого - цей день в Україні та в світі

1 лютого - цей день в Україні та в світі 09:52

ДЕНЬ 343 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 343 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини