Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 08:11:40

Суд підтримав позицію прокуратури та зобов’язав "Чернігівобленерго" виплатити соціально-незахищеній громадянці понад 200 тис. грн.

24.04.2015   10:12

Внаслідок пожежі, яка виникла у зв’язку із замиканням у трансформаторній підстанції, що належала ПАТ «Чернігівобленерго», помер чоловік громадянки Г. та було знищено все спільно нажите майно подружжя: житловий будинок, господарські споруди, техніка.

Потерпіла громадянка, яка є особою похилого віку, залишилася без засобів до існування та на сьогоднішній день, у зв’язку з відсутністю житла, вимушена проживати у родичів. Збитки, яких внаслідок неналежного обслуговування підстанції завдано на суму понад півмільйона гривень, у добровільному порядку підприємством не відшкодовано.
 
Як вже повідомлялося раніше, реалізуючи функцію представництва, прокуратура за результатами перевірки звернення цієї громадянки заявила до суду позов про відшкодування шкоди, заподіяної пожежею.
 
22 квітня Ріпкинський районний суд оголосив рішення у цій справі. Погодившись із позицією прокуратури області, він зобов’язав власника трансформаторної підстанції відшкодувати жінці понад 200 тис грн. матеріальної шкоди.
 
Після вивчення мотивувальної частини судового рішення прокуратурою буде вирішено питання щодо можливості подальшого захисту інтересів потерпілої жінки.

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.