Оперативники Чернігівщини очищують Донбас від сепаратистів і нелегальної зброї
Допомагати колегам з Дружківки Донецької області вирушили оперативники карного розшуку та управління боротьби з організованою злочинністю УМВС в Чернігівській області.
![](/uploads/9184-m.jpg)
Як повідомив начальник управління карного розшуку УМВС України в Чернігівській області полковник міліції Максим Гончар, це вже не перша поїздка оперативників в зону АТО.
Перша група чернігівських правоохоронців на чолі із заступником начальника управління карного розшуку Віктором Нагорним, яка вирушила на Схід в липні минулого року, практично з нуля відновила роботу міліції в Дружківці Донецької області.
Перед міліціонерами, які відправилися на Донбас, стоять ті ж самі завдання, що і рік тому. Це і виявлення схованок зі зброєю та боєприпасами, боротьба із диверсійно-розвідувальними групами ворога, затримання сепаратистів, боротьба із криміналітетом.
Також одним з важливих аспектів роботи оперативників на Сході - спілкування з громадянами, адже засилля російських ЗМІ дає про себе знати. Дотепер частина жителів Дружківки черпає новини з російських телеканалів, тому роз'яснювальна робота міліції така ж важлива, як і боротьба з тероризмом.
Переважна частина бійців, які їдуть на Схід - добровольці, є ціла черга з бажаючих працівників перевірити свої сили в прифронтових умовах.
Проводити правоохоронців на Донбас прийшов особисто начальник Управління МВС в Чернігівській області Едуард Альохін. Він постійно відслідковує ситуацію в зоні відповідальності наших земляків, цікавиться проблемами, з якими стикаються працівники і по можливості допомагає в їх розв'язанні.
Всі працівники забезпечені форменим одягом, засобами захисту і озброєнням, харчами, пальним і засобами зв'язку.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.